Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok arról, ha...

Huncut pirike kérdése:

Ti mit gondolnátok arról, ha lenne egy külön zene csatorna kpop zenéknek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Pont leszarnám, amíg nem lenne kötelező néznem.
2018. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Akira-chan válasza:
100%
En nagyon orulnek neki 😍😍
2018. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Nem kapcsolnék oda és kész.
2018. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De ki fogja megvalósítani ezt a csatornát? Kinek kell szólni, hogy szeretnénk ilyet? :D Én egész nap nézném az tuti!
2018. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Nincs annyi kpop kedvelő, hogy megérje.
2018. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom egy-két befásult ember miért gondolja, hogy a k-popra nem lenne a televízióban kereset. Pont hogy lenne, ugyanis fogalmatok sincs, mennyi embert érint manapság ez a zenei műfaj. Én még húsz évesen is örülnék neki például.
2018. jún. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
93%
nagyon örülnék neki és egész nap menne az száz :D
2018. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

"fogalmatok sincs, mennyi embert érint manapság ez a zenei műfaj"

Mennyit? Tízezerből egyet? Az nem igény.

Ne abból indulj ki, hogy te több ilyen személyt is ismersz. Az nem mérvadó, hiszen nyilván keresed a magadfajták társaságát.

Azt nézd meg, hogy egy átlagos faluban, ahol él háromezer ember, érdekel-e egyáltalán bárkit? Egy lakótelepen, ahol él ezer ember, érdekel-e egynél többet?

Az, hogy az országban akad párszáz rajongó, az nagyon kevés egy tévéadó létrehozásához.

Ha lepontoztok, akkor is.

2018. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kereset lenne rá. A kérdés az, ki csinálná és mennyi érné meg neki, hogy elkezdje. De hát előtte csak tartanának valamiféle közvélemény kutatást...
2018. júl. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Én biztos örülnék neki, még az osztály nagy része, meg a hetedikesek, meg a nyolcadikosok...


Amúgy láttam, hogy egy csomóan lehurrogták ezt a kérdést, (lehet azt írni, hogy "nem", de szerintem ez történt) pedig szerintem ez még mindig csak egy kérdés, amiben csak arról érdeklődik emberünk, hogy mit gondolnánk, ha... Ez nem azt jelenti, hogy lesz is ilyen. Nem kell egyből összeesküvés-elméletet szőni.

2018. júl. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!