Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sims 3 ba lehet. ?

Sims3 játszó kérdése:

Sims 3 ba lehet. ?

Figyelt kérdés
Eredeti sims 3am van és mindig azt mondták még megse nyissama csalás ablakot és sose nyitottam meg nem csaltam tényleg nem szabad? csak mert mas éppen játszottam elküldtem a simem zuhanyozni de hiába ugyanugy ott volt hogy büdös és ugyan ugy reagáltak a simek még mindig igy vagyok szegény emberel :( ?

2018. jún. 17. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos.
2018. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái...
2018. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ha eredeti akkor semmiképp ne. ha csalnál, az küldi az adatokat az ő rendszerüknek, mivel eredeti és rá vagy csatlakozva a hálózatukra, és ekkor 1-2 órán belül megjelenik a sims rendőrség és bilincsben fognak elvinni jah és a játékodból is törölnek minden adatot szóval nem az lesz a simed legnagyobb baja hogy bűzlik hanem az hogy meghal
2018. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ akkor valahogy megoldom... szerencsétlen ma is b üzlik hiába fürdik :/
2018. jún. 18. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:
kemény függő lehetsz ha még a neved is ez:D
2018. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehet hasznosabb lenne torolni a simet, nem erdemes elcseszni az egeszet a csalassal.
2018. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pontosan mi a probléma? (a 2. mondatot nem egészen értem)

Egyébként nem a játékot hackeled meg, hanem egy beépített csalás panelről van szó, amit erre terveztek. Nyilván nem szabályellenes, csak elveszi a játék örömét.

2018. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!