Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy könyvtáros?

Mennyit keres egy könyvtáros?

Figyelt kérdés
Régi vágyam, hogy informatikus-könyvtárosnak tanuljak, de szeretném tudni, biztos megélhetést jelenthetne-e számomra.

2018. jún. 17. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokra nem hinném hogy mész vele, mondom ezt úgy, hogy nekem is ez a végzettségem, és a szakmában is dolgozom, tehát könyvtáros vagyok. A könyvtárosok többsége közalkalmazotti bértábla alapján kapja a fizetését, tehát a végzettség és a munkában eltöltött évek számítanak. Erre keress rá, és döntsd el, megéri-e neked. Szerintem nem, pedig nagyon szeretem a munkám. Ráadásul akármennyire is a szívem csücske, és remélem, nem így lesz, azért be kell látni, nem biztos, hogy mondjuk 10 év múlva is szükség lesz könyvtárosokra (vagy legalábbis sokra). Szóval én általában lebeszélni szoktam az embereket.
2018. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!