Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi borravalót illik adni...

Mennyi borravalót illik adni egy pizzafutárnak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 18:23
1 2
 11/18 anonim válasza:
91%
Te 850-es!Gyök 2 vagy ba meg!Az egyik cimbi futár és 50000 kap 1 hónapra.Ha sok ilyen gyök 2 lenne mint te akkor éhen halna!Próbálj meg 50-e egy kocsit fenntartani és megélni!
2010. márc. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
900ra 1000 az átlag de nyugi akkor nem sietünk a kajáddal! Amúgy minnél többet jattol valaki annál hamarabb kiér a kajája. Ha bent van 10 cím a jattos az mindig előrébb kerül a konyhában is és ha több címmel indulok akkor azt viszem elöbb. Aki 0 jattos az meg mindig beszopja és még reklamál is a kis k öcsög... Ne lepődj meg ha 120perc múlva lesz valami hideg szar a kajád és akkor se ha beszól a futár vagy ráköp az ajtódra! Előfordul párszor...
2010. aug. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 ZaraMedusa válasza:
80%

Én kb.250-500 között szoktam nekik adni....szerintem elég gyorsan meg is kapom mindig a rendelésemet.

Ritka, ha gond van a kajával, de akkor is segítőkészek és kompenzálják. Nekem is jattos melóm van, tehát átérzem a helyzetüket.

2013. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 ZaraMedusa válasza:
71%
Az előbb elfelejtettem, hogy annak ellenére, h jattolom őket volt, hogy paraszt volt a futár...az természetesen az utolsó forintot is visszaadhatta. De nekem mindig szinte ugyanazok a srácok jönnek. :)
2013. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
sok paraszt aki írja hogy adni kell borravalót meg hogy éljen meg a kis pénzből. 1.nem kötelező ezt dolgozni. 2.nekem mi közöm a fizetéséhez?nekem ki ad plusz pénzt?? Ti a pénztárnál is adtok b.valót mert lehúzta a gépen?? Idióták!
2013. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Futár01 ***** válasza:
10%
Előttem szóló egy kretén fillérbohóc!!!Igenis illik adni borravalót! Az átlag 200ft, ha nem vagy eleresztve 100 ft. Sok tahó 1490-es pizzára 1500-at ad! Visszaadom a szaros 10 forintját! Gyűjtögesse anyára!!!! Ha köcsög csóró vagy NE RENDELJ PIZZÁT!!!!!!!!
2015. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
75%
A hasonló parasztok mint az előző, és aki írta hogy az ajtóra köpik-miatt nem rendelek SOHA SEMMI kaját házhoz. Gusztustalan a sok hozzáállás... Magyarország emiatt is tart ott ahol. Undorítóak vagytok.
2015. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Futár 01! Te szidsz és nézel le masokat, amikor egy csöves komornyik vagy? lol

A kutyát se érdekli, hogy milyen alacsony a fizutok. Tanulni kellett volna, és akkor lehetne normálisy emberhez méltó szakmátok is, ami fizet is. Mi az hogy a jatt bele van kalkulálva? Mire fel? Az a dolgody hogy kividd a kaját. Ezért kapod a fizudat. Annyit, amennyit ez megér. Pont.

Étteremben jattolok mindig, 20%-ot, de egy futárnak mire fel? Csak egy komornyik, semmi más.

2021. máj. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!