Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan kötelet venni...

Hol lehet olyan kötelet venni amivel fel szokták akasztani magukat az emberek?

Figyelt kérdés

Sürgős lenne.


De nem arra kell egyébként csak olyan kötél, olyan vastagságban meg minden. Tescoba nincs, hol lehet kapni?


2018. jún. 19. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Sportszerboltban próbáld.
2018. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon relatív. Lepedővel is fel szokták akasztani magukat a vérszegény emberek. Vegyél jó vastag hegymászó kötelet, abból már szép hurkot lehet kötni.
2018. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
Az ilyen klasszikus vastag kötélre gondolsz, amik a filmekben vannak a kivégzéseken? Azt sportszerboltban szerintem. A random emberek kb. mindennel fel tudják akasztani magukat ami van a házban, náluk pont hogy ritkább a kötél.
2018. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Még sosem akasztottam fel magam.
2018. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Van olyan, aki ezt cipőfűzővel is megoldja...
2018. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
fuu ja sportszerboltba megnézem, köszi:D amúgy igen, olyan kötélre gondoltam mint amit régi képeken kivégzéseken látni, az a tipikus
2018. jún. 20. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!