Ez egy szellem?

Figyelt kérdés
Nem akarok hülyeséget mondani szóval nem mondom , hogy ez egy szellem de bármi is ez nagyon para. Szóval.. Már sokszor vol paranormális élményem. Sokan mondják,hogy ők kis korukban látták a szellemeket de én soha. Egyet sem. De mostanában (vagyis 2017 márciusától) Vannak ezek a fura dolgok. Na már az én nagymamám 2017 március 15. -én halt meg tüdőrákban. És rá 1 hétig mindig vele álmodtam. Az egyiket elmesélem. Ez volt a legparább. Szóval az volt az álmomban hogy az ő lakásukban voltam és ott aludtam. (sokszor aludtam nála ott szinte többször mint itthon) És ugye feküdtem az ágyban és a nagymamám ott ült az ágyszélén. És szóltam neki h : Mama? És megfordúlt és sírt. És kérdeztem h mi a baj? De erre csak elmosolyodott és fogott egy kést és itt lett vége. És..ezután nagyon sok paranormális dolog történt. pl. egyszer az volt , hogy egyedül voltam itthon. Már este volt. És jöttem fel a lépcsőn és csak a lépcső fénye világított és láttam egy alakot. Fekete volt de homályos volt. És tökre beparáztam és felkapcsoltam gyorsan a villanyt és befutottam. Rá kb. 30p-re magától lassan becsukódott az ajtó. És itt már úgy féltem.. De ezután nem történt semmi. Aztán nyáron semmi nem volt és úgy októberben kezdődött el újra és olyanok voltak h leestek a hógömbök maguktól meg a nővérem szobájában aludtam és neki van egy nagy tükrös szekrénye és ültem az asztalnál és kicsit nyikorog az ágya és ugye csak akkor ha ráül vki és elkezdett nyikorogni de senki nem volt ott. Aztán voltak olyanok h random bekapcsolt a tv. vagy leestek a könyvek.. Vagy becsukódott magától az ajtó. És ez szellem? Ezeket nem kitalálom ,tényleg megtörténtek! Ez lehet hogy a nagymamám szelleme? Kérlek normális választ adjatok, és tényleg nem hazudok! :/

#szellem #nagymama #paranormálisélmény
2018. jún. 19. 13:18
 1/5 anonim válasza:
54%
Hát fogalmam sincs h szellem-e de attól semmiképp se parázz be hha a tv magától bekapcsol. Ilyan nálunk is szokott lenni és nem vagyok szakértő de az a áramkör ingadozás vagy vmi ilyesmi miatt van... egyébként ha léteznek is szellemek úgyse tudunk előlük ,,védekezni" szval mindegy is nem?
2018. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Minden bizonnyal valamilyen nem fizikai lény az. Lehet, hogy a nagyid, de lehet más is. Vannak lehetőségek, hogy átküldjék őt a fénybe.
2018. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ,<3 de attól még egy kicsit félek ettől bármi is ez
2018. jún. 19. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem mondom, hogy kizárt, de szerintem, inkább a fantaziad jatszik veled.
2018. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csatrad ***** válasza:

az agy alapbol leegyszerusiti amit a szem lat. minnel kevesebb az info annal tobbet egyszerusit olyan formakra, ami a legvaloszinubb. odakepzelni dolgokat meg meg egyszerubb, igy lettek a csillagkepek is.


az ajtot siman csukogathatja huzat, ami olyan szogben kozlekedik ami teged nem erint ahol epp vagy. minnel szukebb a res annal jobban felgyorsul a levego es annal konnyebben lok le dolgokat vagy csuk be ajtokat.


a bolygon a szel ugyanattol van, amitol akar egy teljesen zart szobaban ia lehet. a levwgo homerseklet kulonbsege miatt. ha a lakas egyik resze hideg a masik futott akkor siman tortenhet legmozgas amig a homerseklet es nyomas kulonbseg kiegyenlitodik. ha egy meleg konyhaban kinyitod a hutot akkor erezni fogod ezt a hatast kicsit. ugynugy ahogy hideg folyosorol nyitsz meleg szobaba.


az agy hasonlo okokert nyikoroghat, a hotagulas miatt az agy kulonbozo reszei mas aranyban vesznek fel uj homersekletet es a koztes reszeken feszultseg jon letre. pl olaj radiatoroknal nagyon lehet hallani, ahogy a festek lepattog hangot adva ahogy hidegbol hirtelen felmelegszik.


a tv ugyanez. nekem lg oledes tvm van mi sokkal langyosabb barmilyen mas tvnel megia miutan sok oranyi hasznalat utan kinyomom a nagy 55 colos felululete miatt olyan gyorsan hul le, hogy ugy recseg mint egy rozoga faszek. pedig ebben nagyon high tech elwktronika van, de a burkolat muanyag, mi ugyanugy generalhat feszultaeget, mint a vonalzod a hajadon.

2018. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!