Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történt velem éjszaka,...

Kódolt nő kérdése:

Mi történt velem éjszaka, álom vagy valóság?

Figyelt kérdés
A párommal igyekeztunk elaludni mikor borzasztóan hangos zajokat hallottam és közben félig nyitva is volt a szemem de nagyon álmos voltam. Hallottam ahogy toporzékolnak a fulem mellett majd szaladnak felém és azt is hogy kopogtatnak meg lapokat szakítanak a fulem mellett iszonyú volt és nagyon hangos. A párom reggel elmondta hogy félt elaludni mert valaki kopogott. Nagyon féltem. Ez mi volt ? Tudatos éber álom félig nyitott szemmel ? Vagy mi ? Nagyon féltem.

#álom #szellem #félelem #Éber. #Mi volt.
2018. ápr. 8. 08:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem melirni h volt h kiis nyitottam teljesen a szemem és egy emberi fejet láttam tök közel. Mi bajom lehet... megzakkantam ?
2018. ápr. 8. 08:27
 2/7 anonim ***** válasza:
ajaj...és ez csak rosszabbodni fog.
2018. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem alvásparalízis.

Nyugi, nem zakkantál meg:)

2018. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát... megmozdulni megtudtam meg meg minden a paralizis 2percig tart ez tartott vagy 1 oraig aztan elaludtam valahogy
2018. ápr. 8. 21:44
 5/7 Király Péter 1 válasza:
Szia, az a helyzet én is érzek, látok ilyen fejeket tegnap kimondottan, féltem én is először. Nem akarok ennyiből neked választ adni mi volt ez, én léptem ennek érdekében felhívtam egy iskolát akik ezzel is foglalkoznak holnapra mondanak választ. Én már rég óta érzem őket , sőt látom is. Sokan nem hisznek ebben, mert őket nem közelítik stb. Ha még többször ott lesznek írj rám, segítek kihez fordulj.
2018. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kódolt nő


Nekem is eszembe jutott hogy alvásparalízis lehetett, de nem vagyok benne egészen biztos.

Amúgy az alvásparalízis egyáltalán nem csak egy 2 perces lebénulás lehet. Az általában akkor van mikor felébredünk reggel és az agyunk meg a szervezetünk kicsit késik hozzánk képest a felébredéssel.

De van az a fajta alvásparalízis is ami akkor jelentkezik, mikor elaludni próbálsz. Ennek is vannak fokozatai (az éberdéskori alvásparalízisnek is vannak fokozatai). Nekem eddig csak annyi volt egyszer-kétszer, hogy mikor becsuktam a szemem, furcsa fémes puffanásokat hallottam , mintha egy bádogdobozt csapkodnának, vagy ilyesmi és akármennyire nem akartam, muszáj volt kinyitnom a szemem.

Ennél az alvásparalízis változatnál egyébként az ébredésnél lévővel ellentétben arra nem áll készen valamiért az agyad meg a szervezeted hogy nyugovóra térjen ezért nem hagy aludni akár csak olyan szolid módon mint engem, de olyan intenzíven is lehetséges mint amiket te leírtál.

De persze lehet más is, ha pl meghalt valakid vagy bárki ott a házban, akár valaki aki előttetek lakott ott, az is lehetett.



remélem tudott segíteni


az Inkvizítor

2018. ápr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta minden nap bezárom az ajtot mert fények és hangok vannak kint. Nagyon rémisztő . De sikolyokat már nem hallottam és nem volt hangos.
2018. ápr. 14. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!