Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az AQUA webáruház mennyire...

Az AQUA webáruház mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egy tabletet és ott a legolcsóbb, mivel jelenleg ingyenes a kiszállítás.Negatív tapasztalataitok a szállítással, vagy termékkel, esetleg a weben található leírással kapcsolatban vannak? Olvastam párat, de jókat is. Kérdéses, hogy tényleg vásárlók írtak e pozitívumokat, vagy sem..

2018. jún. 20. 14:28
 1/2 belapus ***** válasza:

Én egyszer vásároltam tőlük, néhány napon belül küldték, Pick Pack Pontra kértem, ott fizettem, korrektek voltak.

Igaz, csak egy rezsó volt.

Az egyik ár-összehasonlító oldalon a negatív vélemények egy részét elolvasva azt gondolom, ha olyan terméket keresel, amely nincs náluk készleten, érdemes lehet előzetesen egyeztetni velük.

Érdekes, hogy jó párszor nem is lehet tudni mi okozta a rossz véleményt.

Abban majdnem biztos vagyok, hogy valós vásárlók írták azokat a megjegyzéseket, ahol a pozitív vélemény mellé negatív értékelést ( 1 csillag ) adtak.

Nálam mondjuk jó pont, hogy az áruház még ilyenkor is válaszol, még ha ezek "egyenválaszok" is.

2018. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már sokszor rendeltem tőlük és még fogok is!!nyugodtan rendelhetsz tőlük!!!!!
2018. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!