Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autó klíma szivárgás keresés...

Autó klíma szivárgás keresés UV fénnyel? (UV adalék van benne).

Figyelt kérdés
Oly gondom lenne hogy évente kell tölteni az autóm klímáját, ami senkinek se jó. Tavaly rakattam bele UV-adalékot. Arra gondoltam hogy mivel minden cső szem előtt van ,és 3éve tettem bele ,így ismerem mi hol van, csak azt nem tudom hogy sima UV lámpát ha vásárolok azzal megláthatom hogy hol szivárog? vagy kell szereznem hozzá valami szemüveget? Szettben olyan 10-15e ft körül adják ami szerintem elég húzós egy "zseblámpáért", meg egy kínai szemüvegért.

2018. jún. 21. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak az UV fény elég kell legyen, a fény forrásától függetlenül. A szemüveg igazából nem is tudom mire való, talán jobban látható vele, de nélküle is látszódnia kell.
2018. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!