Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Matek szóbeli csak kettes lehet?

Az írásbelin 17 pontot értem el, és szóbeliznem kellet. Abból 30 pontot értem el. Ez így 47 pont ami már 3-as. Azt mondták, hogy hiába van 47 ponton ami 3-as lenne, mert úgyis csak 2-est kapok. Ez igaz?

Keress kérdéseket hasonló témákban: matematika, érettségi, szóbeli

jún. 21. 16:46  Privát üzenet  

A válasz
Nem a 47 pont a hármas, hanem a 47%. Az összpontszám, amit elérhettél szóbelivel együtt az 150 pont, így az eredményed (47/150)*100=31%, ami bőven kettes. Legalább 43 pontos szóbelivel tudtál volna 3-ast elérni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 21. 17:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ertem, koszi

# 2/2Időpont jún. 21. 18:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szóbeli érettségin mennyi felkészülési idő van?
Ha tori irasbelin 35pontot ertem el, magyaron pedig 34et akkor ha szobelire megtanulok minden tetelhez 5mondatot akkor az mar lehet kettes szerintetek?
Német szóbeli érettségi, lenne par kerdesem, valaki segitene?
Ma tudtam meg az érettségi írásbeli pontjaimat, de nem tudom hanyas lehet a szóbeli segítségével, vagy hogy mennyi pontot kell szereznem a szóbelin a jobb jegy érdekében,...
Szóbeli tétele irodalomból olyan hogy Harry Potter?
Valaki megmondaná, hogy ezek melyik angol könyvből származnak? Az biztos hogy az emelt angol szóbeli érettségire készít fel a könyv. Ha valaki felismeri kérlek, mondja meg, mi ez a könyv.

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!