Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » EBay veszélyei? (Többi lennt)

EBay veszélyei? (Többi lennt)

Figyelt kérdés

Eddig igazából kevés dolgot rendeltem az internetről, azt is "hazai" boltokból (pl.Telefont a Media Markt-ból) mert tudtam ha nem érkezne meg akkor nem kell aggódnom amiatt hogy írok egy e-mailt és nem válaszolnak, mert el tudtam menni a boltba.


Szóval láttam hogy az EBayen mennyivel nagyobb a választék jobbak az árak stb.

Ezért szeretnék onnan rendelni, csak attól félek hogy átvernek, pl. Mennyi a garancia hogy épségben érkezik meg a termék, vagy hogy egyáltalán megérkezik, vannak-e "kamu" hirdetők akik csak a bankszámla adataidat veszik el, nem lesz-e egyébb probléma?



2018. jún. 23. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Bankszámla adataidat senki nem tudja elvenni. Vannak eladók akiktől nem szabad vásárolni. Ezért érdemes megnézni kitől vásárolsz. Minél alacsonyabb a százaléka annál rosszabb eladó. Érdemes elolvasni a vásárlok véleményét is. Ha egy eladó nem küldi a vásárolt terméket, vagy hibás akkor az ebay segítségével visszakapod a pénzedet.
2018. jún. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezerszer megválaszolt kérdés, de mindegy.

Az ebay=piac.

Akitől vásárolsz=a kofák és boltok.


Az ebay piactérként az egyik legjobb. Teljesen megbízható, s több módon véd a csalók ellen is.


Más kérdés, hogy sokan mást várnak, mint amit kapnak, s csalódnak.

(Kitérő illusztrációnak: a webáruházunkban van olyan multiszerszám, ami csak apró játékszer. 7 centi a teljes hossza. Ezt le is írjuk. S a vevő reklamál, hogy neki házépítéshez kellene. Na ilyen ellen nincs semmi védelem).


Azt kell nézned, hogy az eladó értékelése milyen, s mennyi eladása volt már. Sok eladás, s 100% körüli minősítés esetén kevéssé számíthatsz csalódásra.

Ha mégis megtörténik, az ebaynek van egy elég jó rendszere, s kártalanítás is megoldott.


Műszaki cikket csak egyszer rendeltem. Az a gyári dobozában érkezett, de még kapott pluszban is egy bélelt csomagolást. Fülbevaló meg Indiából Egy kb. 20x15x10-es csomagban jött. Nem tudom hány réteg bubis fóliába volt tekerve.

Én nem aggódnék.

2018. jún. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ne félj, rendelj.😋

Én gyakran ebayezek, eddig minden ok volt.

2018. jún. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. jún. 24. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!