Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két kolléganőm (mind a kettőve...

Két kolléganőm (mind a kettővel jóban vagyok) folyton rivalizál egymással, nekem mindkettő mondja a magáét a másikra. Nem akarok "választani" köztük. Mit tegyek, hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
2007. nov. 30. 21:35
 1/2 anonim válasza:
100%
Nos szerintem egyszerű a megoldás, állítsd őket egymással szembe, mondják meg egymásnak, hogy mit gondolnak a másikról, te pedig próbáld elmagyarázni, hgoy semmi értelme a civakodásnak, mert az csak mindkettőjük munkáját hátráltatja, és egyébként is, teljesen felesleges a rivalizásás, lehet, hogy az egyik valamiből jobb, mint a másik, de a másik meg jobb másból, tiszta felesleges, legyél bátor és mondd meg nekik a véleményedet, de NE külön-külön, hanem mind a kettő legyen ott, már csináltam ilyet, és hadd mondjam el, a 2 csaj azóta elválaszthatatlan barátnő!! :)
2007. dec. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
egyetértek. sztem akik így rivalizálnak (ált a nők) azok valahol nagyon hasonlítanak!
2007. dec. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!