Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rap rat creepypasta?

Rap rat creepypasta?

Figyelt kérdés
Valaki le tudná írni (vagy belinkelni,vagy leírni vagy nem tudom) magyarul a történetét?

2018. jún. 25. 16:56
 1/1 anonim válasza:
53%

Valaha hallottam a "rémálomról"? Mint sok más játék a 90-es években, egy VHS-el érkezett, amit a játékoddal időzítettél. A videó karaktere utasításokat adhat arról, hogy mit kell tenni a játék valós idejű lejátszása közben. Szégyenlős macskaként nem voltam hajlandó játszani, amikor anyám megvette nekünk. A bátyám csalódott volt abban, hogy nem tudja játszani a rémálmot, de anyámnak megoldása volt. Ő hozta ki a "Rap Rat" -t. Olcsó, dingy kis dolog volt, amit az én korom gyerekeire gondoltam; elmentél a fórumon, összegyűjtött sajtot, és az első játékos, aki elérte a végét, nyer. Elég egyszerűnek tűnt, és mivel „Mouse Trap” -ra emlékeztetett (ami nem volt), nem volt kifogás. A videót a VHS-be bukkantuk, és létrehoztuk a táblát.


Aztán Rap Rat eljött a TV-re. Ő ... nem az, amit bárki várt. A kisebb testvérem, aki akkoriban csak három volt, azonnal elhagyta a szobát. A patkány nem is hasonlított egy patkányra. A fülek túl nagyok voltak. Két foga volt, és a szája belseje szinte duzzadtnak tűnt. A dolog legszembetűnőbb része azonban a szem volt. Nagy, üveges és halszerűek voltak. Megkérdeztem, majd zavarta, aztán könyörgött az anyámnak, hogy kapcsolja ki. Rap Rat hirtelen hangosan kiabált, sikoltozva és ébredve, mondván: „VÁRJÁNAK TÖRTÉNT” egy démoni, alacsony hangú hangon, ami egyáltalán nem volt olyan, mint az ő normális, ideges hangja. A háttérben hallottuk, hogy az elbeszélő azt mondja: "Ő a Rap Rat, és ő a főnök" újra és újra, túl komoly hangon.


A videó ... leírhatatlan volt. A képek gyors egymásutánban léptek át a képernyőn, felülrepedtek a Rap Rat kifejező nélküli szemével. A képek voltak azok a dolgok, amiket attól féltem. Az a személy, aki erkélyen néz, lassan szúrja a szemét, egy szélsőséges tarantula közeli képe, egy gömbölyű kobrával töltött gödör és egy zöld folyadékkal töltött véres fecskendő. Kikapcsoltuk a videót, és elfogyott a szobából, és kiabáltam, becsapva az ajtót. Édesanyám húsz percig tartott, hogy meggyőzze, hogy a videó eltűnt, hogy soha többé nem látom újra. Egész héten rémálmok voltak a Rap Rat-ról.


Ez nem volt az utolsó alkalom, hogy láttam Rap Ratot. Míg a barátnőm és én együttesen felkészültünk, tisztítottam a szobám szekrényét, és ismét megkerestem a Rap Rat-ot, ugyanazzal a VHS-sel és ugyanazzal a társasjátékkal. Majdnem tökéletesen érintetlen volt, kivéve egy vastag pókhálós réteget és porzsákokat. Ez furcsa volt ... nem az anyám megszabadult róla? És mi volt a játék a szobámban? Kicsit bosszantottam, amikor megtaláltam, és a barátnőm jött be a szobába, és megkérdezte, hogy mi a helyzet: éles lélegzés, azt mondtam: "Rap Rat." Egy kicsit nevetett, és azt kérdezte, hogy ez vicc volt-e. Megrázta a fejem, elmagyarázva, hogy nem. Nem hitt nekem - senki sem -, és úgy döntöttem, hogy az egyetlen módja annak, hogy bizonyítsa neki, hogy megmutatta neki a videót.


Vettem a szomszéd VHS-jét és játszottam neki a videót. A képek azonban megváltoztak. Láttam egy bohócot, az orrát felrobbantotta és a vért permetezte a képernyőre. Láttam egy nőt egyedül egy sötét szobában. Láttam, hogy egy férfi kénytelen volt felvenni a fehér forró fémeket, és a kinyújtott kézben tartani, és a kezét egy bőrös rendetlenségre fordította. A karcolás, amit gyermekként hallottam, folytatódott, hangosabban és hangosabban. Aztán Rap Rat megjelent, és elkezdett megcsavarodni és összeszorulni, karjait ilyen módon, és így tovább. A ruha már nem jelmez volt - az érezte igazi szőrme.


Az arca nem műanyag volt, hanem fogakkal teli tövisek sörtéje. A szemek befelé fordultak, és hirtelen ismét megjelentek: a Rap Rat hatalmas halszeme belsejében kifelé nézett, rám nézett, és minden mozdulatomra nézett, minden kifejezést. A lány széles körben vigyorgott és intett a barátnőmnek, és én egyetlen, kinyújtott, embertelen kézzel. Hallottam a legvilágosabb karcolódást a bejárati ajtón. A TV üres volt és statikus volt. A karcolás hangosabb lett. Ez már nem volt karcolás, de dübörgő: apró lábak fojtása a fára. A barátnőm félelemben ölelt meg, és az érzékeim elindultak. Mielőtt bármi más bekövetkezhetne, megálltam a videót, kivettem és kihúztam a VHS-t. A karcolás megállt. Amikor megnéztem a nappalit, nem volt semmi.


A rendőrség hamarosan megjelent, figyelmeztetve, hogy egy szomszéd látott egy számot az ajtón kívül, és aggodalomra hívott. A barátnőm és én egyszerűen nem tudtuk megmagyarázni, mi történt, és meg kellett mondanunk a rendőrnek, hogy mi vagyunk. Dühös voltam, hogy egy gyerekjáték rettegett. Elmentem a szalagra, de a VHS megégette a kezemet. Úgy éreztem, hogy a legmagasabb beállításon megérintettem egy bunsen égőt. Ahhoz, hogy kivesszük a konyhából, meg kellett kapnunk a sütő kesztyűit, és még akkor is forró volt. Hoztam kívül, dobta le a járdán, és megdörzsölte a téli csizmámmal.


A barátnőm és minden éjjel rémálom volt. Mindketten ébrednénk fel az éjszaka közepén, és leírnánk a hasonló álmokat látott képeket. A karcolás mindig éjszaka lenne, amikor a fények kialudtak, és a szoba szinte fekete volt (kivéve az ablakon keresztül érkező holdfényt). Most azonban a karcolások minden alkalommal megtörténnének, amikor elmentem a bejárati ajtóhoz, és minden alkalommal, amikor Rap Rat nevét mondtuk. Úgy hangzott, mintha valami nagyon kicsi húzott volna valamit a földön kívül az ajtón ... ingerült ... vár. Egyszerűen várnék, amíg a fedél a nyakamra húzódik, amíg el nem engedem a kimerültséget.


Ebben a pillanatban elhatároztam, hogy kártérítési keresetet indítok a társaság ellen. Az első dolog, amit az anyámnak hívtam, és megkérdeztem, hol van "Rap Rat". Fogalmának sincs. Találtam egy kereskedőt, aki eladta a "Rap Rat" változatait, és megkérdezte, hogyan tudok kapcsolatba lépni a társasággal. Elküldte nekem ezt az e-mailt.


"Nem tudom a játékról, de tudom, hogy ugyanazokat az embereket hozták létre, akik a Nightmare-t hozták létre. A cég" A Cowboys párja ".


Kicsit több kutatást végeztem, és rájöttem, hogy a vállalat 1994-ben megszűnt ... csak két évvel a cég létrehozása után. Rájöttem, hogy miért tették hamarosan.


Hogyan jött a Rap Rat

1992-ben, a játék fejlesztésének évében, egy pár Cowboys megbízta a Haitit gyártó céget, hogy hozza létre a játékban ábrázolt babát. A bábot létrehozó cég egy sweatshopot tartott, ahol kényszerítették a nőket és a gyermekeket, hogy készítsék el a báb különböző összetevőit, beleértve a baba filcét és műanyagját is.


Egy nap egy fiatal haiti lány megkapta a karját az ipari varrógépbe. A rugós rakodó, aki nem tudta kezelni a gép súlyát, laza és megütötte a gyermek nyakát, azonnal megölve. Néhány nappal a temetés után a gyermek anyja jött a gyárba, és megkövetelte a tulajdonos látását, aki tagadta, hogy bármi köze hozzá. A dühöt illetően az anya azt mondta, hogy a "vér az ártatlanokból" behatolna a babába, minden alkotóelembe, amellyel létrejött, és mindazok, akik megérintették, meghalna. Azt állította, hogy "félelem démonot" hívott, és sikoltozott a tüdője tetején, "APARAT fog érezni!"


A tulajdonos egyszerűen csak nevetett, és elmondta a vállalati főnökeinek az Aparatról. A viccet személyről emberre terjesztik, és a játékot "Rap Rat" -nak nevezték át, az Aparat laza anagrammának. Az Aparat nevének minden egyes kijelentése nagyobb és nagyobb átokot hozott magával. Csak két évvel a "Rap Rat" létrehozása után a cég leállt, és a tulajdonosokat Mattel bérelte.


Történetek voltak a dolgozóktól, akik szabadságot kértek, hetekig és hetekig kihagyották a munkát, és furcsa helyeken találták a bábot. Előbb az öngyilkosság történetei voltak. Kegyetlen, erőszakos öngyilkosságok, amelyekben a dolgozók megdörzsölték a kezüket, és halálra égetik magukat.


Senki sem tudja, hogy a Rap Rat baba miután az eredeti alkotók eltűntek. Néhányan azt mondják, hogy az utolsó dolog, amit az áldozatok látnak, mielőtt őrültek voltak, nagy, elsüllyedt, halszerű szemek.


Figyelmeztető szavak

1. SOHA, SOHA ne mondd ki "Aparat" hangosan. A démon nevének hangos elnevezése egy meghívás, hívás. Ha ezt már megtette, nem lehet visszavonni.


2. Ne próbáljon meg beszélni az Aparat-szal.


3. Kerülje az ébrenlétet 3:30 és 4 óra között, amikor a Rap Rat a legvalószínűbb, hogy megpróbálja megijeszteni.


Az Audio

A VHS visszatért. Azt hittem, megdöbbentem, eljöttem a királyságba, de visszajött. Tegnap találtam a zokni fiókjában.


Ezúttal kész voltam. Egy csomó ember kapcsolatba lépett velem, megpróbálta a szalagot vagy valamilyen videót kapni a társasjátékból. Az én válaszom az, hogy túl veszélyes. Ha ezt tenném, nagyon jól őrült lehet. Megijeszteni halálra. A videónak és a játéknak és a Rap Ratnak is valami furcsa hatalma van. Rap Rat mindenhol követ engem. Kicsit árnyékot látok a sarokban, vagy hallom a hangokat a folyosón, amikor én vagyok az egyetlen otthon. Ha Rap Rat ott van, tudni fogja, de soha nem hagyja, hogy láthassa ... amíg nem késő, persze.


Sokan figyelik a "normál" videót a "normál" társasjátékból. Ez a dolog ... A Rap Rat normális lehet. Azt fogja megragadni, hogy gondolja, hogy ez csak egy báb, és aztán éjjel-nappal szárad.


Remèlem jó lesz. A fordítás sajnos nagyon gyèr :(

2019. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!