Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Saját zenémet hogyan tudnám...

Tamás1128 kérdése:

Saját zenémet hogyan tudnám eladni?

Figyelt kérdés
5 éve foglalkozok zeneszerkesztéssel,felszoktam rakni soundcloundra meg spininre max 2000-en meghalgatják de semmi több.Ugy érzem nem tudom megtalálni azt a célközönséget akinek ez tetszene.Stagnálok.Ezért ugygondoltam ha lehet inkább eladnám őket mint a semmiért feltöltsem,de nem vagyok tisztába azzal,hogy hogyan működik a dolog.Légyszi irjatok valami ötletet...

2018. jún. 26. 01:31
 1/2 2*Sü ***** válasza:
100%
Ha 2000-en hallgatják meg ingyen, akkor jó eséllyel ennek a 2000 embernek a 99%-a azért fizetni nem nagyon akarna érte. Nyilván lehet csinálni egy stúdiófelvételt, meg lehet keresni egy kisebb kiadót, de így ismeretlenként neked kell fedezned az igencsak tetemes költségeket, ami soha nem fog megtérülni. Meg lehetne próbálkozni az online értékesítéssel, csak nem érdemes. Ha összeszedsz 20 000 hallgatót, akkor már lehet gondolkodni. Meg nem tudjuk, milyen zenéről van szó, de lehet koncerteket, bulikat csinálni, kisebb szórakozóhelyek tudnak partnerek lenni ebben. Nyilván ha komolyzenét írsz, akkor ez nem annyira járható út.
2018. jún. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ghostproducerként ?az hogy működik ?
2018. jún. 26. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!