Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék idol lenni! (koreai...

Szeretnék idol lenni! (koreai énekes, bandákba verődve koncerteznek, énekelnek, táncolnak) Jól táncolok, a hangomon még lehet mit javítani, de van benne némi remény. Koreaiul még nem tudok, de ha csak ez választ el nem akadály. Szerintetek? 😏

Figyelt kérdés
Nem nézek ki koreainak... Van némi ázsiai vonásom, de műtét szóba se jöhet!

2018. jún. 26. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hajrá!
2018. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam olyat, nem tudom, hogy ez igaz -e , hogy a kinti fiúbandáknak előírja a menedzserük, hogy nem lehet barátnőjük. Na most hogy ezt tényleg megteszik-e, és megtehetik-e; hát nemtom, de nem szimpi, hogy ennyire behatárolják őket; ők meg amúgy engedik.
2018. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom minek kell majmolni ezeket a koreai és japán dolgokat. Facebookon látni egy csomó ilyen szerencsétlent.
2018. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem akarok most én enni itt a 'gonosz', de ugye tudod, hogy csak az ázsiai(különösebben Korea,Kína, s az ilyen vonásúak) embereket veszik fel egyáltalán traineenek? Hogyha elmondásod szerint tehetséges vagy, akkor se valószínű semmi, arról nem is szólva, mert a nyelvet se beszéled, fogalmad se lehet a kultúráról és az idolok bánásmódjáról.Nem minden szivárvány, nehogy azt hidd.

Jobb lenne lemondani erről az álomról, legalább úgy nem csinálsz hülyét magadból azok előtt, akik tudják is, miről beszélnek.

2018. jún. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
lenni*
2018. jún. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Tehát te szobor szeretnél lenni, amit bálványként imádnak?
2018. jún. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem is hallottam még róla, hogy létezik ilyen.

Szerintem kb lehetetlen, hogy összejöjjön, mert egy ilyesmi közszereplőnek tökéletesen meg kell felelnie az ottani szépségideálnak, ami ugye a koreai kinézet (sokszor műtétekkel felturbózva).

2018. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Soul maffia néven van egy pasi youtube on. Olasz, de mégis trainee volt. Egy videóban el is meséli a tapasztalatait. A gloss nevű banda egyik tagja egy francia lány volt. Sőt most meg nem mondom melyik csapatban de van egy fekete lány is. Trainee nek bekerülni bekerülhetsz (sok kiadó globálisan keres és lehet pl online is jelentkezni). Viszont csapatba kerülni nem egyszerű. Az angolra nagyon dolgozz rá és kezdj bele a koreaiba is. Bár ha bekerülsz egy kiadóhoz ott állják a nyelv, tánc, énekórákat de elég keményen hajtják őket és van rendszeres mérés hogy mennyit fejlődtél.

Nehéz de nem lehetetlen.

Fiú vagy amúgy vagy lány? Hány éves? Mert bizonyos kor után még koreaiakat is nehezebben vesznek fel. Volt hogy női idolnak hazudott a kiadó a koráról hogy eladhatóbb legyen.

2018. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Elírtam, bocsi na de itt van

2018. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 veterán vas ***** válasza:
100%

Nagykanizsa közelében, egy meglehetősen nagy volumenű építkezés kezdődött, ahová segédmunkásokat keresnek, legalább egy éves időtartamra.

Tudom, hogy nem teljesen az általad megálmodott "idol-életpálya", de egy kis malterkeveréssel és lapátolással kereshetnél annyi pénzt, amiből kijönne a tánc és az énektanár költsége. Talán még egy koreai nyelvtanfolyamé is.

Tudod a nagybetűs ÁLOM megvalósításáért, olykor tenni is kell valamit. ;)

2018. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!