Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem egy oldalról, de...

Rendeltem egy oldalról, de nincs kapucsengők (panellakás) így nem tudom hogy fogom átvenni a csomagot?

Figyelt kérdés

A futár hogy fog bejutni a lépcsőházba, ha nem tud felcsengetni hozzánk? Hagyna emlékeztetőt? Vagy esetleg figyeljem az ablakból, - oké, ez nagyon beteges - nyissam ki a lépcsőház ajtaját?


Vagy mit fog tenni?? Valószínűleg jövőhéten már megérkezik, de szerdától programjaim vannak egészen szombatig.


2018. jún. 29. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Telefonálni fog valószínűleg.
2018. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Anyám telefonszámát adtam meg, ő pedig azt mondta hogy nagy valószínűséggel dolgozni fog, és nem lehet nála telefon.
2018. jún. 29. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:
én mindig megadom a mobilszámomat, és írok megjegyzést, hogy a csengő nem működik, vagy volt, hogy telefonáltam a szállítónak.
2018. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 2*Sü ***** válasza:

Ezek után mi sem tudjuk…


Foglaljuk össze. A futár nem tud felcsengetni hozzátok, mert nincs kapucsengő. Ha a lépcsőházba be tud jutni, onnan már meg tudja keresni, hogy melyik az ajtótok. Ha viszont nem tud bejutni, értesítést hol fog hagyni? Megadtál egy olyan telefonszámot, amin nem vagy, sőt nem te vagy elérhető. Ez ügyes húzás volt.


Mit lehet ilyen hülye helyzetben tenni? Ha még nem adta át a rendelésedet a bolt a futárnak, most kellene őket felhívni, hogy módosítanád a címet – mondjuk anyád munkahelye jó lesz –, vagy megmondani, hogy mobilon keressenek meg és egy mobilszámot megadni. (Mondjuk ha programjaid vannak, és nem vagy otthon, nem tudom kinek fogja átadni a csomagot.) Ha a futárnál van már a csomag, akkor ugyanez a helyzet, csak nem a boltot, hanem a futárszolgálatot kell felhívni. Meg akkor már egyeztetni egy olyan időpontot, mikor biztosan otthon tartózkodol és közelében vagy annak a telefonnak, aminek a számát megkapja a futár.

2018. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem értem...megrendeltem egy cikket utánvéttel. visszaírtak, hogy mikor hozza a futár, és közölték a kódot, mellyel követhetem a csomag útját.


a mobilomon láttam merre jár a csomag, aztán csöngetett a futár.


Neked is adtak ilyen kódot, tudnod kell milyen futárszolgálat hozza..tehát valakit el kell, hogy érj..

2018. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amúgy a csomagot feladó cégnél lehet csomagátadó pontra is kérni a küldeményt, például egy közeli benzinkútra...ha valaki nem ér rá csak este, vagy napok múlva, az ott bármikor átveheti.


ez lehet virágbolt, vagy akármi..

2018. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, oké, megoldottam, azért köszönöm! :)
2018. jún. 29. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!