Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megérik a Fontignac kések?

Megérik a Fontignac kések?

Figyelt kérdés

Az Auchanban lehet gyűjteni ilyen hűségpontokat amikkel kapunk egy elég nagy "leárazást" (feltéve ha az eredeti ár nem kamu), például 14.999Ft helyett 2.699Ft egy Santoku kés. Már lassan összegyűlnek pontjaink és most nem tudom hogy megéri-e venni, mert még soha nem is hallottam erről a márkáról. Ha valakinek van vele valamilyen tapasztalata ezzel a márkával vagy hallott már valamit róla akkor azt megköszönném.


Itt egy link hozzá: [link]



2018. jún. 29. 16:02
 1/9 lajcsi-2007 válasza:
Egy hete vásároltam egy Santokut, egyellőre jó :) Nagyon éles, de egy darabig mindegyik az. :) Az ár leárazását én is túlzónak, de korábban, amikor szintén pontokért vettem leárazott profi Tefal serpenyőket, azok nagy beváltak.
2018. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lajcsi-2007 válasza:
Én is azért kerestem rá, mert kíváncsi voltam a valós árára. Ennek az árát nem tudtam megtalálni, csak a sajtkés készletét, amit az Auchan 17.000,Ft-ra árazott. Az eBay-en 8.370, Ft, amihez szállítási költség jön, tehát az itteni akciós 4.300, még mindig jónak mondható. Egyébként a megvásárolt Santoku a méreteihez képest meglepően könnyű.
2018. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 lajcsi-2007 válasza:

A linkje:

[link]

2018. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lajcsi-2007 válasza:
100%
Bocs, hogy ennyi választ küldök! A pontokat gyorsabban is gyűjtheted, ha kicsit udvariasan dumcsizol a pénztárossal és kérsz tőle többet, nekem 20 db-os egységet adott szinte mindegyik :)
2018. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 lajcsi-2007 válasza:
Jó lesz ha sietsz, mert ma pl. a Szentendrei úti Auchanben már nem volt egy db sem. Ki kellett mennem a Budakalásziba egy újabbért, de ott is csak pár db. volt a Santokuból.
2018. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Idő közben már vásaroltam egy hámozó kést, csak, mert az volt a legolcsóbb és azzal vesztenék a legkevesebbet és igazából már kellett is egy új. És elég jól szerepelt, éles és viszonylag lassan kopik, meg ugye jól is néz ki és kényelmes meg ugye könnyű, viszont a dobozán sehol nem írjak a fém pontos összetételét, csak hogy rozsdamentes. Ja meg a doboz hátuljára van írva, hogy "Made in China" ami nem feltétlenül jelent rosszat, mert ugye elég sok "nem gagyi" cég gyártat kínában, de azért mégis jelent valamit.

A pontgyűjtéshez pedig az is jó módszer, hogy kifele menet nézni kell a padlót, mert sokan eleszórják a pontokat.

Összességében szerintem megérik az árukat, szóval nemsokára meg is veszem a santokut meg talán még másikokat is :)

Köszönöm a válaszokat :D

2018. júl. 10. 23:39
 7/9 quarkmaster válasza:
Én Santokut vettem első körben. Nagyon elégedett vagyok vele. Tudom nem kenyér vágó, de az volt kéznél egyik pillanatban és nagyon meglepődtem, hogy milyen simán, a friss kenyér összenyomása nélkül szeletelni.
2018. aug. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már a fél készlet megvan, a nagyobb kések és a steak-késpár, ma a hámozót vettem meg, és nagyon beváltak, mindig jó érzés használni őket. Az külön tetszik, hogy ennek a nyele sosem fog összezsírosodni, tökéletesen tisztítható, mivel nincsenek rovátkák, csavarok.


Már csak egy átlátszó késtartóra pályázok (nem Fontignac), mert bűn ezeket a késeket egy robusztus bambusz tartóba elrejteni.

2018. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és tartósan élesek, több hét használat után ez már nyilvánvalóvá vált.
2018. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!