Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a kételyeime...

Hogyan győzzem le a kételyeimet? Nektek is van amivel így vagytok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha elkezdek valamit pl egy olyan dolgot amiről van bizonyíték hogy működik de mégis ilyen emberi dolgokhoz képest elerhetetlennek látszik hogy én nem vagyok képes rá ( mostanába nem is sikerül) és ha kételykedek nem fogom annyiszor csinálni mer nem hiszek benn ez teljesen tönkre tudja tenni a céljaim...

2018. jún. 29. 16:20
 1/1 Fúria2017 válasza:
Figyelj.!Minden embernek vannak kételyeik,csak más,más dolgokban.Én pl vívok és nagyon sokszor nem érem el a kívánt helyezést,de a nagymamám mindig azt mondja,hogy “Ha elesel állj fel és csináld tovább...Nem szabad feladni!”.És én a legutóbbi versenyen rájöttem,hogy nem úgy kell odaállni,hogy nekem ez nem megy,hanem úgy,hogy megakarom és meg is tudom csinálni.És egy tök jó helyezést értem el.Szóval ezzel én is csak azt akartam mondani,hogy,ha hiszel abban,hogy megtudod csinálni menni fog.
2018. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!