Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is allandoan ezt az uzenete...

Ti is allandoan ezt az uzenetet kapjatok?

Figyelt kérdés
Hello. Bocs hogy itt írok így eléggé félre érthető dee... Mennyire vagy szégyellős és szemérmes?:) Mennyire vagy megelégedve a saját testeddel?:) Szereted ha fotoznak téged? Sima átlagos képekre gondolok ne értsd félre...De igényesebbekre esetleg egy kis glamur.:) Lennél modell igényesebb képek készítéséhez?:) Mennyi idős vagy?:) Merre laksz? Pár jó képet azért szívesen csinálnék rólad...
2018. júl. 1. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Írj a modiknak!
2018. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
72%
Már tavaly is ezt a szöveget küldözgette mindenkinek, én is megkaptam már párszor. :D
2018. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Ohh... akkor te vagy “i am a man” ?!

Ő ír mindenkinek ilyet, fotózással kapcsolatban, és nulla angol tudással próbálkozik !😳😂😅😂😂

2018. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem!

Gondolom ezt a lányoknak küldi. Én meg pasi vagyok.

2018. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem egy teljesen mas felhasznalonevu irta:D
2018. júl. 1. 20:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyet kapni
2018. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Az a vicces, hogy engem is hívott már fotózásra.. :D

Kár, hogy pasi vagyok XD

2018. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Belefutottam már, igen :D
2018. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Es valaki meg erre a kerdesre is probalkozik, vegem
2018. júl. 1. 20:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Én azt bírom, hogy egy komment alapján ki jelenti, hogy pár jó képet azért szívesen csinálna rólam :D Bocs, rólunk.


Lehet össze akarja hozni a GYK-s csapatot egy erotikus csoportkép erejéig? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2018. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!