Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek olyan animét amiben...

Ismertek olyan animét amiben a főszereplő tetteti, hogy teljesen jól van, de igazából valami nagyon fáj neki, vagy szomorú, esetleg depressziós?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam, mimt pl.: a Shigatsu wa Kimi no Uso-ból Kaori, aki halálos beteg, de nem mondja el Arima-nak, hanem pozitív mindenben.

Előre is köszi a válaszokat!



2018. júl. 2. 15:26
 1/4 KawaiiLara válasza:
100%
Az Orange című animét ajánlanám, ha még nem láttad. Romantikus anime egy kis időutazással feldobva😊.
2018. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagisa (Clannad + After Story)


Több most nem jut eszembe, viszont azt tudom, hogy erre a Kaori-hoz hasonló karakter típusra van egy külön kifejezés: Byoukidere. Szóval ha rákeresel erre a szóra, lehet hogy találni fogsz még hasonló karaktereket.

Ha pedig olyan karaktereket keresel, akik a depressziójukat/bizonytalanságukat rejtik el, akkor a Tsunshun típus a megfelelő. Erre tudok néhány példát:


Ririchiyo (Inu x Boku SS)

Asuka (Neon Genesis Evangelion)

Accelerator (To Aru Majutsu no Index)

Kyouko (Puella Magi Madoka Magica)

Victorique (Gosick)

Kyo (Fruits Basket)

2018. júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#1: Sajnos láttam már az Orange-t, nekem nagyon tetszett^^, köszi


#2: Az animéket amiket írtál (Clannad, Inu x Boku SS, NGE, stb.), azokat már láttam, és a byoukidere kifejezést is ismertem, (eleinte így terveztem kiírni a kérdést, csak utána rájöttem, lehet, hogy így többen értik, hogy milyen animéket keresek) , de a másikat, a tsunshun-t még nem. Majd utánanézek, köszi!


Persze mindkettőtöknek ment a zöld kéz, arigatou^^! Ha valaki még ismer a hasonló animéket, akkor szívesen várom a további válaszokat!^^

2018. júl. 4. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:
hát a nanatsu no taizai animében van olyan SPOILER hogy meliodas Elizabeth mellett sír mert nem akar olyan lenni mint régen, meg emészti magát amiért nem tudja megmenteni Elizabethet SPOILER VÉGE de vidámnak mutatja magát meg ilyenek. nem tudom érdekel-e vagy jó-e de szerintem érdemes megnézned.
2020. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!