Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek olyan filmet amiben...

Ismertek olyan filmet amiben kamaszok szerepelnek, akik drogoznak és lázadnak, lány a főszereplő. Lehetőleg újabb film?

Figyelt kérdés
Láttam: Tizenhárom,lol(mind2),

#film #depressziós kamaszok
2014. jún. 29. 12:41
 1/7 anonim válasza:

nem újabb de azért írom mert sztem nagyon jó,vicces is ....stb

Szal: éretlenek a címe. youtube-n fenn van normálisan - sztem ne töltsd le. :)


remélem segítettem.

2014. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszii
2014. jún. 29. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Christiane F. Igaz, nem a legújabb, de garantáltan elveszi a fiatalok kedvét a drogozástól :) (gyanítom nem ez a cél..)
2014. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogom nézni:). Az a cél, hogy minél inkább elvegyék a kedvem a drogozástól
2014. jún. 30. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Helyes! Egyébként egy 13 éves lany a főszereplő, arról szól, hogy szokik rá az egyre keményebb drogokra
2014. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig bármennyire is furcsa, a drogozás nem egy egyoldalúan rossz dolog. Ez egy sokkal összetettebb dolog ennél. Minden szer más, óriási különbségek vannak pl speed és LSD között. Amúgy én a Félelem és reszketés Las Vegasban-t ajánlanám. Bár ez nem ilyen tini trauma film, az biztos.
2014. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ken Park, Kids
2016. aug. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!