Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor Mike vagy Vincent?...

Most akkor Mike vagy Vincent? [FNAF]

Figyelt kérdés
Purple Guy, mint tudjuk, William Afton fia. Én eddig végig abban a hitben éltem, hogy Purple Guy neve, Miachel Schmidt. De valahol azt olvastam, hogy jó páran Vincentnek hívják. Akkor most ez, hogy is van?

2018. júl. 4. 21:12
 1/8 anonim válasza:
88%
Szia! A teóriában, illetve az alap történetben tényleg Michael Schmindt, azaz Mike. A fanart-okban illetve a fan oldalakon Vincent-nek hívják, mert Mike ugye a játékokban a játékosunk neve, és ha ábrázolják őt is meg Purple guy-t is lusták kiírni azt hogy'Purple guy'és kitalálták neki azt a nevet, hogy Vincent.
2018. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Megnyugodtam, hogy nem én csúsztam le valamiről xd

2018. aug. 27. 23:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.Purple Guy William Afton.Michael Afton meg William Afton fia,aki meghal a sister locationben.
2018. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

William rövidítve/becézve Vincent

És Michael Afton William Afton fia, és William Aftonba bújik bele Ennard a Sister Locationba.

A Fnaf 4ben Michael Aftonnal vagyunk, kiskorában. A Fnaf 3 as éjjeliőr is Michael Afton.

William (a Springtrap ruhában a Fnaf 3 ban) csak segítséget akár kérni fiától, (a Fnaf 3 ban mi vagyunk Michael) de ő szívrohamot kap, és meghal.

2019. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 A fantáziád annyira szárnyal, hogy még köze sincs nagyjából a játék történetéhez :D
2019. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Scott azért csinálta a játékot, hogy játszunk vele. Csak Easter Eggeket rejtett el bennük, hogy abból MI találjuk ki a Storyt. Mindenkinek megvan a maga elképzelése. Szóval, nem érdekel mit mondasz, mert én ezt így képzelem el és kész. Én csak az én véleményemet/ötleteket írtam le. Ha nem fogad fel amit itt írtam akkor sajnálom... :)
2019. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Eme téren egyetértek veled, de igazából semmi sincs megerősítve ezekkel kapcsolatba, mivel látszik hogy Scott Cawthon igazából már összekutyulta a játék történetét is, tehát nem véletlen hogy teóriák keletkeznek ebből a játékból.
2019. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sosem Vincent!!!Ezt Scott is elmagyarázta már!(nem sértés vagy lecseszés,mindenki mondja akinek akarja,csak azt mondom amit tudhatunk \_('')_/ )
2020. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!