Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a FNaF 6. története?

Millei Renátó Károly kérdése:

Mi a FNaF 6. története?

Figyelt kérdés

Pl. -Miről szól

-Mikor játszódik (az előző részek előtt vagy után, stb.)


2018. márc. 6. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Időutazó vagy? Ha igen, akkor küldd már el a GTA 6-t :)
2018. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A fnaf 6. Részének nincsen története. Scott csak azért csinálta, hogy legyen a fnaf fanoknak egy kihívása. Ennek nincs semmi ilyen története.
2019. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

#2 van története, csak ahhoz az egészet jól kéne tudni. A minigamekből meg lehet tudni az egész történetet. Szóval. Az alap sorrend a Fnaf történetében az: FNaF4, Fnaf SL, Fnaf 2,FnaF 1,FnaF 3,FnaF 6 stb... Szóval...



A Fnaf 6 nak az a story-a, hogy ugye William Afton Springtrapban van a Fnaf 3 ban. Felgyújtja az éttermet, de ő megmaradt, és elszállították egy másik étterembe, ahol az éjjeliőr (mint a Fnaf 3 ban) William Afton Fia: Michael Afton.


Ennek a résznek az az általam kitalált története, hogy ugye Williamnak volt 3 gyereke:


Michael Afton (Fnaf 4, Fnaf 3, Fnaf 6,)

Elizabeth Afton (Akit Baby behúzott magába, és a lelke Babybe került)

???? Afton. (Ő az, aki terror an tartotta a fiút, és dobta őt Fredbear szájába. Az ő lelke Foxyban van)


És William végre találkozhatott a 32 éve nem látott lányával, mivel a Fnaf 6 ban van Scrap baby, aki igazából Circus Baby.


A Rockstar Animatronickok azért mozognak, mert ők igazából a Fnaf 1-es,és Withered Animatronickok felújítva. Ja... (Ez csak az én történetem, szóval ne alázzatok, mivel nem érdekel a rossz kommentelők véleménye. Ha valaki nem így gondolja, megértem. Nem kell ezért szidnija a másikat mert máshogy gondolja)

2019. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!