Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cyberbulling érintett-e már...

Cyberbulling érintett-e már titeket és ha igen hányszor plusz rosszul éreztétek-e magatokat tőle? Mi van a hátterében ennek a viselkedésnek?

Figyelt kérdés
Egyetemista lány vagyok.Sajnos valaki vagy valakik kamuemailekről írkálgattak nekem meg facebookos kamuprofilokról ocsmányságokat.Azthittem ebben a korban ezt már megúszom de úgy tűnik nem.Sajnos biztos hogy valaki vagy valakik az egyetemről.Nem esett jól mert a külsőm szólták le. Igazság szerint cicababa tényleg nem vagyok de egyértelmű az is hogy csak azért írják hogy szándékosan keltsenek bennem rossz érzéseket.

2018. júl. 5. 14:53
 1/2 anonim válasza:
szia kedves! én egy stalker vagyok
2019. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hatalmas irigység amit nem tud kezelni, az a célja hogy rettegésben tartson, hogy végre elvegye az önbizalmad, amoním módon bánt, éleben lehet kedves hozzád, le akar nyomni.Beteg boldogtalan aki ilyet csinál.Sajnos aki ellen irányul az pont hogy más, szép okos sikeres! Ideje lenne felismerni,mekkora károkat okoz.
2019. márc. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!