Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan derítsem ki hogy a...

Hogyan derítsem ki hogy a Sógornőmnek hányás az ujj mérete?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Sógornőm barátja megkért hogy derítsem ki hogy hányas lehet az ujj mérete a Sógornőmnek mert megszeretné kérni a kezét! De nem használ gyűrűt már át kutattam mindent hát ha találok egy gyűrűét de nincs neki és nem tudjuk hogyan jöjjünk rá hogy ne bukjunk le! Segítsetek légy szíves!!!
2018. júl. 6. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Hihi. Neked is iPhone van? :-D

Álmában mérd meg tolómérővel.

2018. júl. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ez szerintem olyasvalami, amit nem lehet lebukás nélkül kideríteni. Kb. mintha a bugyiméretét akarnád megtudni...(azt se tudnád...)
2018. júl. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha akkor mérem meg amikor alszik fent áll a kockázata hogy fel is kell szerintem mert nem alszik mélyen :/ Amikor a párom nekem kérte meg a kezem akkor pont a Sógornőm segített neki és nem buktak le semmit nem vettem észre :D Nehéz lesz kideríteni 🤔
2018. júl. 6. 08:22
 4/6 anonim ***** válasza:
És nálad hogyan derítették ki?
2018. júl. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta a párom hogy találomra és pont jó volt a gyűrű
2018. júl. 6. 09:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a kezét és tippeld meg kb. mekkora, aztán hagyj elől egy BIZSU gyűrűt, tuti felfogja próbálni reflexből.


Majd utána, "Jaj, nem láttad a bizsu gyűrűm?"


Hátha azt mondja felpróbáltam és nagyon szép. Te meg rákérdezel, Na és tetszik? Egyforma a kezünk? Nahát, ez milyen vicces, hogy egyforma, vagy valami fal dumával.

Aztán gyorsan más téma, főzés, mosás, bevásárlás tv műsor akármi.

2018. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!