Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lenne egy...

Szerintetek milyen lenne egy 16 vagy 18 karikás jurassic film?

Figyelt kérdés
Mármint véresebb és félelmetesebb

2018. júl. 6. 20:08
 1/4 anonim válasza:
Szerintem tök jó lenne. Én amúgy iis szeretem azokat a filmeket amik véresek, durvábbak és ijesztőek és ezt a dinoszauruszokkal tök jól meg lehetne csinálni. Ki tudja, lehet előbb-utóbb a filmkészítők csinálnak egy 16+osat, vagy egy spin off 16-osat. Ha netán lessz ilyen én tuti hogy megnézem. A tvben is mindig a Jurassic Parkot várom ha látom az ajánlót.
2018. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
De a 18+os is jól hangzik!
2018. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Attila.86. válasza:

Egy az egyben olyan lenne mint a könny, egy igazi sci-fi , Thriller-horror lenne

Több sötétséggel , több sejtelmességgel , több vérrel , többi emberi karakterrel

(Érsd , John Hammonn nem egy nyári kedves télapó sőt , Hanry wu nem egy robot , Allan Grant igen is be van szarva néha , Ian Malcolm sokkal bőbeszédűbb sokkal kekeckedőbb , Gennáro nem egy gyáva féreg , a gyerekekből a fiatal lány rohadt idegesítő (nézzük el neki csak 7 éves ) , a bátya viszont meglepően kedvelhető karakter (10)


Viszont kevésbé volna olyan monumentális és talán egyeseket untatna a sok tech blabla !

De horror-Thriller szinten sokkal jobb lenne , borzongatobb , félelmetes , de kevesebb volna a halál

De pl a könyv ezzel okosan operál , egy egy támadás végénél nem derül ki , hogy az adott karakter él vagy meghalt e

Így izgalmas !


Pl Nedly halála a fimben unalmas , a könyvben kicsit többet meg tudunk a kínjaiból és fájdalmából és nem utolsó sorban ostobaságáról


Meg úgy minden támadás alatt( t-rex-raptor ) , sokkal több a sötétség vagy a zöld növényzet , nem látni minden dinót olyan szépen tisztán , sokkal sejtelmesebb az egész , vagy pl csak a levelek mozognak vagy csak egy árny van , és támadás


Vagy pl a film vászonra nem merték azt feltenni , amikor az egyik karaktert élve zabálják fel a raptorok , az meg még védekezne !


Mindenkinek ajánlom a könyv elolvasását , mindent elég részletesre vesz , sok dolog teljesen másképpen és sokkal érdekes formábban derül ki a könyvben !

És nem utolsó sorban sok mindent meg magyaráz


Tehát szerintem akkor egy reboot kéne , de ezt nagyon kétlem hogy megcsinálnák

Mert akkor nem egy olyan film lenne , ami szélles közönséget céloz meg , ha nem inkább egy olyan ,ahol a gyerekek szarrá szarják magukat rajta

Sőt talán még a felnőtteket is meg borzongatná

Tehát +18 as , és még ők is sikítoznának rajta


És mint tudjuk mozi vászonra egy ilyen film , nem igazán kifizetődő

Spillberg verziója sokkal gyermetegebb , de sokkal multi funkcionálisabb is !

2018. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tele közös üléssel káromkodás sal meg minden véres lenne tele durva halál okkal és gyilkossággal
2020. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!