Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy találjak meg valakit ha...

Hogy találjak meg valakit ha csak annyit tudok róla hogy hogy dolgozik?

Figyelt kérdés

2018. júl. 8. 10:44
 1/6 2*Sü ***** válasza:
Sehogy. De nyilván nem csak ennyit tudsz róla, hiszen ezen az alapon lehetnék én is az, hiszen dolgozom. Honnan tudod, hogy nem engem, hanem valaki más keresel? Nyilván tudsz róla többet is, mondjuk hogy fiú, lány, férfi, nő, mennyi idős, esetleg a hajszínét, lakhelyét. Csak tudsz valamit azon kívül, hogy dolgozik, különben miért keresnéd…
2018. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy néz ki.. Fiú, barna hajú, 20as éveiben lehet..
2018. júl. 8. 11:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Illetve az egyiken képem hátterében is rajta.. Szóval kép is van róla..többet nem tudok
2018. júl. 8. 11:49
 4/6 2*Sü ***** válasza:

Te nem akarod, hogy segítsünk neked. :-) Különben vennéd a fáradságot, hogy mindent leírj, és ne harapófogóval kelljen belőled kihúzni az információkat. Úgy érzem, lassan több energiát fektetek bele a neked adott válaszokba, mint te az illető megkeresésébe.


Nyilván ha a fotó mondjuk egy utcán készült, akkor legalább feltételezni lehetne a lakhelyét, bár egyéb információ hiányában azért – persze a város méretétől függően – nagyjából reménytelen. Ha mondjuk egy fesztiválon készült a fotó, akkor még inkább reménytelen. Ha meg az adott város egy adott szórakozóhelyén – főleg ha ez a város nem Budapest –, akkor máris van egy csomó kiindulópont. Pl. megkérdezheted a pultost, vagy a gyakran odajáró ismerőseidet, nem ismerik-e véletlenül, gyakran fordul-e meg ott, vagy gyakran látták-e valahol máshol, stb...


Pl. anno táncházban láttam egy lányt, aki egy adott történés miatt a fókuszomban került. Előtte soha nem láttam, semmit nem tudtam róla, még csak fotóm sem volt, internet sem volt még. Azt feltételeztem, hogy a városba lakik, csak hát ugye Győrről van szó, ami nem kis város. De a táncházba járó ismerőseimet körbekérdeztem – főleg akik ott voltak –, hogy nem ismerik-e a lányt. Egyetlen ismerősöm volt, aki ugyan a nevét nem tudta megmondani, csak annyit tudott róla, hogy az X. Y. gimnáziumban esti tagozaton készül érettségizni. Onnantól már csak ki kellett derítenem, hogy ezek az esti tagozatos órák mettől meddig tartanak, és néhányszor arra kellett sétálnom. Így találtam meg, aztán össze is haverkodtunk, sokat dumálgattunk, együtt jártunk bulizni. Bár párkapcsolat – előzetes reményeimmel ellentétbe – nem lett belőle, de szereztem ideiglenesen egy barátot, meg pár új ismerőst.

2018. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én ezt mind értem, és talán meg is tenném ha lenne rá lehetőségem. A baj ezzel csak annyi hogy nyaraláson láttam a munkahelyén.
2018. júl. 8. 12:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha tudod, hogy hol dolgozik, akkor már meg is tudod keresni.
2018. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!