Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan hova induljak új élet...

Hogyan hova induljak új élet reményében?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék Németországban új életet kezdeni, sofőr, gyári munka! ( kamionoztam 5 évet) Sofőrként, német belföld érdekelne, de más ország is szóba jöhet megtudnék egyedül élni? lakásbérlés egyébb költségek... Mennyi kezdeti összegre lenne szükségem? Tudtok olyan helyet ahol van Magyar irányító? Lakást hogy lehet intézni? Ide nincs miért már visszajönnöm, nyelv az eléggé gyenge, keresek sulit! 39 ffi vagyok!
2018. júl. 9. 11:20
 1/2 szántóvető ***** válasza:
na várj egy kicsit,most is találni olyan német munkát ahol adnak szállást:2 ágyas szoba ingyen,1 ágyas 120 euró.fent van a hirdetés a Magyar oldalon,keresgélj kicsit.viszont társalgási szintű nyelvtudás mindenhova kell,enélkül nem is értem hogy mit akarsz.
2018. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most ma jelentkezdtem egy 3 hónapos angol nyelviskolába, napi 6 óra h- p ig, addig persze sehova, angol meg szerintem németben is jó lehet, ezért nem a németet választottam! ősz fele terveznék kimenni, addig spórolgatnék! Bérelni szeretnék 1 pici lakást, nem akarok minddnféle emberekkel együtt lakni!
2018. júl. 9. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!