Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emag.hu vagy edigital.hu?

Emag.hu vagy edigital.hu?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy hűtőszekrényt, ki is néztem a modellt. Emag.hu-n és edigital.hu-n forintra ugyanannyiba kerül a szállítás is ugyanannyi, a garancia is 2 év.

Az egy különbség, hogy lehet hozzá venni extra garanciát. Az emagon 1 vagy 2 évet, az edigitalnál 1-2-3 évet. Az 1-2 év ugyanannyiba kerül.

Az emagról már volt mosógépünk, amikor meghibásodott, akkor profin és gyorsan cserélték, sőt, beszámították egy új, jobb modellbe, de magasabb áron, mint amennyiért vettük (pedig azóta még olcsóbb lett kicsit), szóval ez tetszik.

Az edigital-nál még csak személyesen intéztem garanciát, de az már sok éve volt, ott sem volt gond.


Melyiket érdemes választani? Csábít a +3 év garancia, de az emagos tapasztalatok jók



2018. júl. 10. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Edigital.

A netes hitel ügyintézés ~4 óra.

(Nekem az emag nem jött be,csere lehetőség nem volt)

2018. júl. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hitel nem érint. Az Edigitalos garancia ügyintézéssel kapcsolatban van tapasztalatod nagyháztartási gép esetében?
2018. júl. 10. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!