Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most hogy is néz ki a Darker...

Most hogy is néz ki a Darker Than Black?

Figyelt kérdés

Tehát bővebben az lenne a kérdésem hogy valami le tudná bővebben írni hogy hogyan is néz ki a Darker Than Black.

Annyit tudok hogy van egy alap ami 25 részes. Utána van egy 26 rész aminek nem sok közét látom az első 25-höz. Aztán van egy Ryuusei no gemini. Ez elvileg 7részes?! És hallottam valami kuro nő keiyakusha gaidentről.

Na akkor most hogy van?

Mi van?

Mi jön mi után?

Mi hány részes?

Pls valaki segítsen mert nagyon tetszett az első 25 rész de utána nem tudom mibe kezdjek.



2018. júl. 10. 14:36
 1/3 anonim válasza:
100%

Darker than Black (25 rész + 1 ova)

Darker than Black: Kuro no Keiyakusha Gaiden (4 special rész)

Darker than Black: Gemini of the Meteor (12 rész)

2018. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még annyit tennék, hozzá az előzőhöz, hogy szerintem a Gaident a második évad után a Gemini után érdemes megnézni, mert nem véletlenül jött ki ebben a sorrendben. Ha az első évad után rögtön megnézed a Gaident, akkor elspoilerezed a 2. évadot magadnak, mert már fogod tudni, mi a szitu.
2018. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

folyt.

A 2. évad a Gemini története nagyban arra alapoz, hogy nem tudod mi történt az eltelt időben és ezzel tartja fenn az érdeklődét. Nem véletlenül, a Gaiden utána jött ki, még ha időrendi sorrendben a két évad között is helyezkedik el.

2018. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!