Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki vagdossa magát, az miért...

Aki vagdossa magát, az miért nem csapkodja magát inkább családnál?

Figyelt kérdés

Sajnos egyre többen vagdossák magukat. :(

Miért nem ugranak bele a csalánba az is ugyanúgy fáj! És legalább jó hatással is van.

Én nem vagyok magam, nem is fogom, de szerintem fájdalmasabb ha az egész tested lezsibbad.



2018. júl. 10. 15:36
 1/7 A kérdező kommentje:

*csalánnal

(Kijavit ez a szar)

2018. júl. 10. 15:37
 2/7 A kérdező kommentje:

*vagdosom

Nem vagyok😂😂

2018. júl. 10. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:

jaja miket röhögtem én is mikor még iPhone-ról írtam. :-D

A csalán okozta fájdalom egészen más, valójában nem is fáj, hanem bizsereg. Gyógyításra is használják.

A vagdosás részben rituálés okból lehet, és egészen másképp szabadítja fel az adrenalint azzal ,hogy fizikai sérülést okoz magán az illető.

2018. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
te nagyon butának tűnsz de lehet hogy csak fogja valaki a kezed hozzá. mielőtt kérdezel valami állati nagy ökörséget, arról ami az ember pszichológiájával kapcsolatos, legalább googlézz egyet hogy ne tűnj akkora marhának. egy, gondolod hogy aki depressziós, öngyilkossági gondolatokkal küzd, minden baja van etc, és este a sírógörcs közepén amikor úgy érzi minden reménytelen, semmit nem ér, meg ilyenek, PONT arra fog gondolni hogy napasztmek lemegyek oszt' keresek egy jó nagy adag csalánt hogy beleugorjak!!!! ? vagy arra hogy itt ez a borotvapenge és még ezt a fájdalmat is jobb lenne érezni mint az értelmi fájdalmat. komolyan nem értem hogy az ilyen mint te, ha nem csak trollkodsz ami szintén elég alacsony IQra vall, hogy tud egyáltalán írni.
2018. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
érzelmi fájdalmat*. az én telóm is szeret korrigálni.
2018. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, de az egyik ismerősöm aki hetente sokszor vágta magát, egyszer véletlenül bele esett a csalánba, és azóta fogja magát és beleugrik, mert állítólag sokkal fajdalmasabb
2018. júl. 18. 19:05
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Mert ez otthon megoldható egy pengével, és nem viszketni akarok... :D
2018. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!