Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti voltatok már így? Féltetek...

Ti voltatok már így? Féltetek mások véleményétől?

Figyelt kérdés
Az a helyet állt elő, hogy szeretnék dolgozni (21 éves vagyok), de félek attól hogy majd anyám mit szól. Mert tudom, hogy egy hétig ez lenne a téma nála és ha esetleg valamiért kirúgnak vagy hasonló történne azt megint sokáig hallgatnám. Szeretnék saját lakásba költözni, saját autót venni de félek elmenni dolgozni. Önbizalomhiányról van szó ezzel tisztában vagyok de nem tudom hogyan változtathatok rajta semmi nem segített :( Csütörtökig kéne választ adnom arra, hogy vállalom-e a munkát :C Szeretném nagyon de félek :(

2018. júl. 10. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nőj fel, 21 éves vagy. Ez nem önbizalomhiány, hanem életképtelenség. Felnőtt ember vagy, nem anyunak kell az életedet irányítania. Onnantól kezdve hogy TE dolgozni akarsz, és VAN lehetőséged dolgozni, nem kérdés hogy mit kell tenned.
2018. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nevezném annak. Nem azzal van a baj, hogy ő irányít mert azt 18 éves korom óta nem hagyom, beleszólása nincs a döntéseimbe. Csupán mások véleményétől tartok(nem csak tőle hanem másokétól is), Na meg attól, hogy nem bírom a napi 12 órát éjszaka, vagy rosszul csinálok valamit és kirúgnak. Ez lenne az első munkahelyem szerintem nem csak én félek ezektől. Hasonló emberek véleménye érdekelne, hogy miként győzték le ezeket a kételyeket.
2018. júl. 10. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolj bele a másik végletbe: ha soha nem ér negatív tapasztalat, és minél későbbre tolod az élettel járó dolgokat, annál nagyobb hátrányba kerülsz. Ma már nem valószínű hogy az egész életét egy helyen dolgozza le az ember. Jobb munkát talál, vagy nem bírja a rosszat ahol épp van, vagy akár kirúghatják. Nincs belőle semmi, senki sem tökéletes. Az ilyenekkel szembe kell nézni, feldolgozni és továbblépni. Ha attól félsz hogy valami rossz dolog történik és mindentől megfutamodsz, végül el fog menni melletted az élet, és nem élsz meg semmit.
2018. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!