Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti voltatok már szerelmesek...

Ti voltatok már szerelmesek híres emberbe?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor légyszi kort és az illető nevét is írjátok le :) Én amúgy Mark Foster-be (Foster The People)

2018. márc. 17. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerelmes ugyyan nem voltam, de húszéves koromban sokáig rajongásom tárgya volt Steven Tyler (Aerosmith). Aztán kinőttem. :)
2018. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem vagyok szerelmes belé, de abszolút az ideálom megtestesítője Jamie Campbell Bower (a Csontváros c.filmben ő játszotta Jace szerepét).
2018. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég ha annyit írok hogy Emilia Clarke.
2018. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze. Eddigi 39 évem alatt sok mindenki tetszett (és tetszik most is), de az egykori Viva Zwei műsorvezetőjébe, Charlotte Roche-ba 5 éven keresztül annyira szerelmes voltam, hogy teljesen a megszállottjává váltam és rengeteg videókazettát vettem tele azzal, hogy egyszerűen csak beszél a kamerába (németül - úgyhogy egy szót sem értettem belőle), vagy interjút készít. :)
2018. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Charlie Puth, és Fabri Fibra (Fabrizio Tarducci) tetszettek. Azt nem mondanám hogy szerelmes voltam beléjük, de hát na.
2018. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző voltam, 14lány
2018. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8 évesen, Törpillába!
2018. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!