Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki aki dolgozott már...

Valaki aki dolgozott már annál az összeszerelő cégnél?

Figyelt kérdés
Pest megyében ahol valami alkatrészeket kell összeszerelni, elvileg könnyű meg 2 műszakos, 8órában hogy ez milyen lenne elsőnek ha még nem dolgoztam ilyen helyen? Nem nehéz vagy ha elcseszel valamit?

2018. júl. 11. 05:31
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Kb 832db ilyen cég lehet Pest megyében.
2018. júl. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagy átlagban arról szól az összevisszaszerelői munka, hogy a szart is kihajtják belőled aprópénzért.
2018. júl. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak sajnos igaza van, általában nagy a szigor a kötött szünetekkel kapcsolatban és szinte már terrornak is mondható. Bár én államiként csak garantált bért kapok és valójában nem szeretem a munkámat, de még mindig jobb az életritmusom a terrorban dolgozó operátor páromhoz viszonyítva.
2018. júl. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szenes43 ***** válasza:
Az összeszerelő meló olyan pld. az autószerelő futószalagon hogy becsavarsz a célgéppel x csavart és jön a következő. Kiöli az emberből még azt is hogy néha eszébe jut hogy ő élőlény.
2018. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek kisebb alkatrészek és 2-300ért jó az nekem hogy összegyűjtsek valamire, nem akarok én nagyon sokat ott dolgozni.
2018. júl. 11. 10:00
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Aha, így 831db-ra szűkítetted a kört...
2018. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ebm vagy valami ilyesmi neve van azthiszem.
2018. júl. 11. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!