Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik gimnáziumba menjek...

Melyik gimnáziumba menjek Pécsen? (Babits, Kodály, Nagy Lajos, Jannus, )

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok választani, a Nagy Lajos a legszimpatikusabb, de félek, hogy nem vesznek fel oda (4,1 volt évvégén az átlagom.) Most fogok menni 8.-ba és már muszáj döntenem...

2018. júl. 11. 14:04
 1/2 anonim válasza:

Szia! Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, de azért leírom a véleményem.

Én 11.-es vagyok a Nagy Lajosban és én speciel szeretek idejárni. De ez attól függ,hogy milyen tantárgyak érdekelnek, mi szeretnél lenni stb.. Pl Kodály inkább nyelves, vagy ének főként, de nem olyan erős gimnázium, míg a többi az'elitebbek' közé tartozik.

Én se színötössel kerültem be.. de nem árt ha picit jobban belehúzol:) de ugye ha jól emlékszem a fontosabb tantárgyakat nézik,meg ugye a felvételi.. szóval sok sikert és ha lenne kérdésed a Lajossal kapcsolatban,nyugodtan dobj egy üzit!;)

2018. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Végül a Nagy Lajost nem jelöltem meg, csak a Kodályt (olasz), a Babitsot (német) és a Leőweyt (nemzetiségi német). Végül a Leőweybe vettek fel. :)
2019. jún. 11. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!