Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pécsiek! Leőwey Klára vagy...

Pécsiek! Leőwey Klára vagy Nagy Lajos?

Figyelt kérdés
Most vagyok hetedikes, és már kinéztem magamnak ezt a két iskolát. Most van félév, kb 4,5-ös az átlagom. Szerintetek melyik jobb,melyik könnyebb?:D

2018. jan. 13. 14:26
 1/6 anonim válasza:
Az attól függ milyen szak.
2018. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Leőweyben az AJTP-t néztem, Nagy Lajosnál pedig az általánost(?)
2018. jan. 13. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
AJTP-hez hátrányos helyzetűnek kell lenned, amúgy sok a drogos. Mondjuk nem mintha a Lajosban nem lenne
2018. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem véletlen akarok AJTP-re menni :D. Mindenhol lehet drogosokat találni, szóval ez nem újdonság
2018. jan. 14. 23:59
 5/6 anonim válasza:
Leőwey. Ne azt nézd, hogy melyik a könnyebb. A Nagy Lajost sok ismerősöm utálja aki odajár. Nem kellemes dolog a 0. óra mise.:D Meg sok az álszent tanár.
2018. jan. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Nagy Lajost ne.

Egyébként 1. óra a mise, de a tanárokról nagy vonalakban annyit mondanék, hogy egy fizika és egy földrajz tanárt ismerek, akik nagyon jó arcok és imádom is őket, de kb. ők a legfiatalabbak is a suliban, szóval talán ezért nem olyan meglepő.

Nagyon lehozna az életről ez az iskola... ha nem vagy magolós, minden nap órákig tanulós szinten, akkor ne. Meg ha szeretnéd, hogy legyen életed és ép elméd érettségi után is, akkor ne. :D

Leőweyről ellenben sok jót hallottam, szerintem érdemesebb lenne.

2018. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!