Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyugtassatok meg! Ugye nem lehet?

Nyugtassatok meg! Ugye nem lehet?

Figyelt kérdés

Szóval. A tegnap este éppen fürödtem, és egy másik kirakott törölközőt használtam, hogy megtöröljem magam mindenhol. Nem tudni, hogy esetleg édesapám érintkezett-e valamijen formában a törölközővel. Mára pedig nagyon furcsa érzésem volt egész nap az egész hasamban, alhasban egyaránt. Tipikus tünetek: fáradtság, furcsa érzés, néha pici hányinger.

Ugye nem lehetek sehogy sem terhes?? (Még szűz vagyok, nem érintkeztem senkivel sem, ritkán végzek kielégítést) A mensim kb. 1-2 hete ért véget.

Légyszi csak értelmes válaszokat adjatok, mert nagyon parázok!!😩

Nyugtassatok meg!😞


2018. júl. 11. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem estél teherbe! ;)
2018. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Agyhalott. Sajnállak.
2018. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szia anya! :)
2018. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted te úgy születtél, hogy anyukád megtörölközött apád törölközőjével? Ennyire nem lehet senki sem satu.

Meg egy kérdés. Milyen mélyen gyömöszólöd te magadba azt a törcsit, hogy ilyen gondolatok ébrednek benned?

(Tudom, hogy csak egy unatkozó troll, itt a nyár, vége a sulinak...)

2018. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2018. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, mindenki szakad a röhögéstől. Ha egy gólyával csókolózol, akkor sem leszel terhes.
2018. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, aranyos kis törülközőt fogsz szülni.
2018. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tipikus tünetek: fáradtság, furcsa érzés, néha pici hányinger, és estére meg is született a baba, 3,20kg 50 cm.
2018. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A törölközőn nem maradnak életben a spermiumok a fürdőkádban viszont igen :]

A gyeerek neve legyen majd Fürdők Ádám xD

2018. júl. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez igen! Eltelt négy hét helyett már egy nap alatt terhességi tüneteket produkálni...
2018. júl. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!