Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen esetben megteheti e a...

Ilyen esetben megteheti e a műszakvezető hogy hazaküld?

Figyelt kérdés
2 napja olyan munkafolyamatot végzek ahol már fáj mindkét kezem. szóltam neki hogy 3. nap rakjon már át máshova, cseréljen el valakivel, mert nem birja a kezem. ő erre fennhangon csak annyit mondott ha nem tetszik lehet hazamenni. elég sok más munkafolyamatot tudok ott mégsem próbált meg átrakni mikor lett volna rá lehetőség, hanem hazaküldött azzal az indokkal hogy nem vettem fel a műszakot. Ha ma bemegyek valószínűleg ugyanez fog történni. mit tudok tenni?

2018. júl. 12. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt tudod tenni, hogy olyan munkahelyet választasz, ahol el tudod végezni a munkát.
2018. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lassan fél éve vagyok ott, elég sok helyre kaptam tréninget, sokkal komolyabb feladatokat is biztak már rám, 2 napot bevállaltam ezen a padon, szóltam hogy a 3. napon rakjanak át legyenek szivesek, konkrétan szivatásból nem rakott át a műszakvezető.
2018. júl. 12. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj a főnökéhez.
2018. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a fonokevel is beszeltem, neki js elmondtam neki a dolgot, es o is azt mondta menjek haza.. viszont tobb olyan eset is tortent mikor ciganyok ordibaltak , egymasnak mentek, vergodtek, oket nem kuldtek haza egyszer sem... sot nem is a muszakvezeto szolt rajuk hanem egyik kollegam..
2018. júl. 12. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor tovább kell menni, az ő főnökéhez.

Ha ő sem foglalkozik a témával, akkor pedig rossz a cég, el kell onnan menni.

2018. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen , várom a hivást más cégtől, viszont nem szivesen hagyom ennyiben ezt az egészet. a HR-en megemlítem ezeket a dolgokat
2018. júl. 12. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!