Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én nem vagyok olyan fontos...

Én nem vagyok olyan fontos neki, mint ő nekem. Mit tegyek? És féltékeny is vagyok.

Figyelt kérdés

Igazából nem is féltékeny vagyok. Jó, egy picit az is. A lényeg az, hogy a csajom barátnője legyen az most Petra, bunkó velem. És sikerült olyan hangüzenetet hallanom, ahol engem szid. És a csajom meg nem szólt semmit rá.

Ezt én szóvá tettem a csajomnak, és én lehordtam Petrát. Erre a csajom ugrott hogy álljak le stb. Ment a vita, és elegem lett. Ki jött az a kérdés a számon hogy Én vagy Ő? Válassz!

Természetesen őt választotta.

Megértem, de én nekem kéne választanom akkor a csajomat választanám mint a legjobb barátaimat. Nekem ez a lány mindennél többet jelent. Azt mondta hogy egy szinten állok Petrával. De számomra ő sokkal magasabb szinten van fontosságilag mint a barátaim. Egyébként az életemet is rájuk bíznám, de a barátnőmet jobban szeretem. És ez nekem nagyon fáj. Pedig nem kéne. Tudom hogy mekkora f@$z vagyok. De nekem olyan szinten fáj, hogy órákat tudok sírni.. fiú létemre. Tudom.. tökre elkanyarodtam a féltékenységtől. De hogy vissza térjek, Petra a jövőben közénk fog állni. Félek. Tanácsokat elfogadok. És ocsárolhattok is mekkora bolond vagyok. Megérdemlem, de nem tehetek róla😅. Hogyan dolgozzam fel hogy én nem vagyok olyan fontos neki, mint ő nekem? Hogy érte az emberiséget oda adnám..



2018. júl. 13. 00:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem emeltem ki, hogy az fáj, hogy ő nem szeret annyira engem mint én őt.
2018. júl. 13. 01:01
 2/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?
2018. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16. Nem sokára 17.
2018. júl. 18. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!