Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (LÁNYOK) praktika amivel...

(LÁNYOK) praktika amivel befolyásolható a menstruáció? Esetleg 1-2 nappal lerövidíteni, fontos dologról lenne szó ùszásom lenne de tampont nem használhatok, túl sokszor hiányoztam és a tanárnő nem nézné el.

Figyelt kérdés

2018. júl. 9. 19:47
 1/5 anonim válasza:

Citromos vizet igyál

Esetleg több testmozgás

De igazabol minden fejben dől el

2018. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

C vitamin késleltet és enyhíti a vérzést. Én úgy tudom és úgy tapasztaltam hogy pont a mozgás az ami elősegíti. Mikor csak feküdtem az ágyba napokig a fáradtság miatt volt hogy késett 1-2 napot. Nem egyszer volt már.


Citrom elvileg jó rá..

2018. júl. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,majd a citromot kipróbálom.:)
2018. júl. 10. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor nekem elhúzódó vérzésem volt, és egyben már elegem belőle, akkor szója lecithint kapszulát szedtem rá. (Lehet, hogy csak a Lecithin-lecitin néven szerepel.)

Mikor pedig megindítani akartam, akkor Meno aktív tbl-t a DM-ből.

2018. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pár nappal előtte is hatásos a fogamzásgátló azt majd ha megjöhet akkor abbahagyod. fontos orvosi vizsgálatra voltam képes megjelenni így.
2018. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!