Pointsandprizes?

Figyelt kérdés
Nekem 10500 pont kéne de örökkévalóság összegyűjteni. Hogyan lehet nagyon gyorsa gyűjteni ennyit? Méghozzá most még csak 684 pontom van.

#pont #Star Stable #Pointandprizes
2018. júl. 13. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Az ilyen pontgyűjtő rendszerek úgy vannak kitalálva hogy sose érhesd el a kitűzött célt, de közben ingyen dolgozz másoknak akik pénzt szereznek belőle. Jellemzően úgy van megcsinálva hogy ne tudj folyamatosan pontot gyűjteni, hanem különböző limitek, korlátozások, várakozási idők jelennek meg. Az egész arra megy ki hogy végül inkább fizess.
2018. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
41%

Szia!

Nem értek egyet a fentivel.

Lehet ezzel tagságot szrezni, igaz, minimális a haladás, de ha tényleg dolgozol érte, akkor meglesz.

És ezzel nem azt mondom, hogy naponta 120 webhelynek add meg a kártya adataidat, viszont mondjuk a PointsPrizes-en játszhatsz, néha jár valami 40-50 pont azért, hogy regisztrálj egy játékra amivel sose kell majd játszanod. Viszont PointsPrizes-en ne hagyd ki a napi felmérést, mivel az ingyenesen napi +5 pont :)

Valamint az appon az alkalmazás töltögetés (én már szereztem ezzel 300 pontot!) és a reklám nézegetés is príma pontszerzésheh.

2018. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Príma? Te nem hallottál a Facebook adatvédelmi botrányairól? Pont úgy csinálták meg, mint ezek a kétes oldalak: elérik hogy ismeretlen forrásból származó appokat tölts le, megadj nekik mindenféle hozzáférést és jogosultságot. Minden adatodat elküldöd nekik, amikkel majd ők kereskednek, ingyen csinálod nekik a pénzt és adod az információt, cserébe pár pontért.

Én egyszer kipróbáltam valami hasonlót hogy megnézzem mit csinál és tudjak választ adni az ilyen kérdésekre. Nem egy esetben a letöltött programot később bevonta a Google az áruházából mert veszélyes-kártékony tartalmú volt. Az ilyen balekokkal tesztelik és terjesztik ezeket akik azt hiszik hogy nyernek vele ha kipróbálják ezeket, vagy kénytelenek letölteni hogy pontot, kreditet, egyenleget, vagy bármit szerezzenek valami kétes szolgáltatáson belül.

2018. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!