Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményettek...

Nektek mi a véleményettek nicole williams :clash című könyvéről? Tudtok mondani olyan vörös pöttyös könyveket, ahol szereplők között feszültseg van? Pl :Tökéletes kémia

Figyelt kérdés

Valami vörös pöttyös könyvet szeretnék venni ,ami nem túl nyálas.

Ennek már olvastam az első részét és megfogott.Aki olvasta léci mondjon véleményt,valamint a harmadikrol.



2018. júl. 14. 20:27
 1/2 anzai29 válasza:

nicole williams :clash című könyve annyira nem fogott meg. Lehet a gond az volt, hogy nem tudtam azonosulni Lucy problémáival...


Könyvek: Mind hatalmas kedvenceim. Akárhányszor újra tudnám olvasni őket, nem unnám meg


J. L. Armentrout - Luxen sorozat

Katy anyukájával elköltözik egy isten háta mögötti kisvárosba (finoman fogalmazva rühelli) erre jön egy dühítő, beképzelt, tenyérbemászó szomszéd srác. Mielőtt elkönyvelnéd sablon sztorinak: az idegen itt nem csak egy ismeretlen embert jelöl :)


Wendy Higgins - Angyali gonosz. A sweet evil trilógia első része.

Anna egy démon és egy angyal gyermeke, DE erről fogalma sincs. Kaiden Rowe a bujaság hercegének a fia. Na ő tisztában van vele, hogy Anna minden, csak nem egy normális tinilány...Egy olyan világba csöppensz bele amiből szinte lehetetlen kiszabadulni. Fordulatos, meghökkentő és a sorozat elolvasása után napokig nem tudsz új könyvet elkezdeni. Ez úgy az összes könyvre vonatkozik amiket itt felsorolok :)


Jamie McGuire: Gyönyörű sorscsapás

Abby új életet kezd. Nem iszik, nem káromkodik és főleg nem szerencsejátékozik. Mindent megtesz, hogy elkerülje a múltját.

Travis... Ő MINDEN, amit Abby el akar kerülni. Pech, mert Trav egyetlem vágya a ring szélén álló, angyali arcú galamb. Fogadás: Ha Travis megnyer egy meccset úgy, hogy nem tudják megütni, Abby hozzá költözik egy hónapra ;)


Jennifer Probst - Érdekházasság

Alexa apja beteg. Nagyon. Pénz kell sürgősen. Nemcsak, hogy a kórházi számlákat nem tudja fizetni, de a lakását is elvehetik.

Nicholas, Alexa legjobb barátnőjének a bátja. Rühelli, utálja, megölné egy kanállal. A millioms hapsinak komoly gondjai vannak: csak úgy kaphatja meg a cég ráeső részét, ha megházasodik, mégpedig gyorsan.


Katy Evans - Real sorozata

Itt a feszültség inkább intimebb értelemben értendő. Nem tudom hány éves vagy :D meghogy szereted-e az ilyen típusú YA sztorikat, de a méhed görcsberándul jónéhányszor az olvasás közben. Persze van itt még agyérgörcs, röhögőgörcs és társai. Befeszülsz majd elengedsz. Nevetsz, sírsz, aggódsz egyszerre. Fontos szerepe van a zenének, érdemes akkor hallgatni őket, amikor az írónő is úgymond lejátsza.


Úristen még rengeteg van :D

Ha érdekel még, írj rám (itt vagy privátba, mindegy) megnézzük milyen témát szeretsz (rockbandákkal kapcsolatos, házasság, szerelmi háromszög, vagy csak egy könnyed olvasmányt keresel) és ha tudok akkor mondok még párat.


Remélem tudtam segíteni :)

2018. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én mostanában fejeztem be az első kettőt.

Az első engem már akkor amikor elkezdtem magával ragadott, elrabolta és rabul ejtette a szívemet.

Szó szerint.

A második meg volt egy este alatt, ettem a lapokat mondhatjuk így is.

Engem elragadtatott ez a történet, rengeteg hasonló félét olvastam már de ezt lett most a kedvencem.

Harmadikról semmit nem tudni megjelenése 2013ban volt angolul azóta egyik kiadósa fordította le szóval reménytelen esetnek gondolom 6 év után.

Én ajánlani tudom neked a My life next doort-Életem a szomszédságban

vagy esetleg a Miutánt sorozatot.

A Miután-sorozat hasonló ehez talán még jobb is, az alap majdnem ugyonez de nagyrészben eltérők a dolgok ezért is szeretem azokat a könyveket mert más szemszögből is bemutatja egyszerre a könyvet.

Próbáld ki őket és ha kiolvastad őket válom válaszod, hogyan tetszett.🤗

2019. dec. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!