Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ha a srác így...

Mit jelent ha a srác így reagál egy fehérneműs képre?

Figyelt kérdés

Sziasztok,sajnálom,hogy itt kérek tanácsot,de nem nagyok vannak emberek akikhez ilyen ügyben fordulhatnék,remélem valaki itt tudja miért reagálhatott így.

Már egy ideje chatelek egy sráccal,nem hittem az online ismerkedésben,de teljesen bele zúgtunk egymásba,mindennap legalább 5x megírja,hogy mennyire szeret,mennyire gyönyörű vagyok stb. Egyszer kért képeket rólam(sima képeket pl:selfiek),miután küldtem nem győzött dícsérni,beállította háttérnek stb. Tegnap küldtem neki egy fehérneműs képet hogy meglepjem,de mindenre számítottam csak erre a reakcióra nem. A képen csak a hajam alja és egy szexi melltartóban a melleim vannak,úgyhogy nem egy durva képre kell gondolni. Azt mondta,hogy soha többet ne küldjek neki ilyet,mert nem a melleimért szeret hanem a személyiségemért,azért aki vagyok és ki is törölte a képet. Nem akart mélyebben belemenni a témába,úgyhogy nem sikerült megtudnom mi baja volt,de ez az indok hülyeség szerintem. Ha szeretsz valakit akkor nem kéne így reagálnod,nem? Szerintetek mégsem tetszem neki,vagy mi lehet a háttérben? Vagy túlreagálom a dolgot? 18/L



2018. júl. 14. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem egy normális jó fej srác, aki nem akar lotyóval ismerkedni. Elrontottad, ő meg csalódott. Rendes lány nem küld ilyen képet egy olyannak, akit személyesen nem is ismer.
2018. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Hogy nem normális. Valami vallási fanatikus vagy pszichopata.
2018. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az egyesnek. Volt egy idill, tényleg érezhetett valamit, de neked muszáj volt ribulnod, ezzel bevágtad magad a tömeggyártott diszkontp1na kategóriába.


Miért, mondjátok már meg, miééért? Miért imádjátok tárgyiasítani magatokat? Csak ezt tudod felmutatni?

2018. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Az első, és harmadik válaszolóval tökéletesen egyetértek, nekem is ez volt az első gondolatom.

Miért kellett ezt így elcseszni? Ne dőlj be a városi legendának, nem kell ahhoz manapság sem ri

bancnak

lenni, hogy felhívd magadra az ellenkező nem figyelmét.

Miért nem azon agyalsz inkább, hogyan hozzátok össze a személyes találkozót?

2018. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,nekem is valami ilyesmi megérzésem volt,de akkor meg nem értem,hogy a srác miért adott ilyen jeleket. Az eddigi összes barátom csak ilyen képeket kért tőlem,(nem küldtem nekik) de ebbe a srácba tényleg szerelmes vagyok és már egy ideje nem túl ártatlanul beszélgetünk,

(ha értitek mire célzok),ezért gondoltam,hogy örülne egy ilyen képnek és ezért is sokkolt a reakciója. A személyes találkozó pedig egyelőre lehetetlen,másik kontinensen él és mindketten 18 évesek vagyunk,ezért nem tudjuk megoldani. Viszont az incidens óta is ugyanúgy beszél velem,mint előtte így kétlem,hogy annyira megváltozott volna a véleménye rólam.

2018. júl. 14. 22:02
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Mindenképp felejtsd el, másik kontinensen él, meg nem is komplett..
2018. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
a csávó egy kályha!
2018. júl. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Közben kiderült,hogy a srác szűz és ezért akadt ki ennyire. Mostmár minden oké,sőt már ő kér képeket. Azért köszönöm az aranyos üzeneteket és a segítséget mindenkinek:'D
2018. júl. 16. 17:27
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Jesszusom, ez tényleg nem komplett. Megijedt egy cicitől, mert szűz? Hány éves ez a szerencsétlen?
2018. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez itt a lényeg:

"másik kontinensen él":

Hallottál már arról, hogy az EU-ba azért mégsem mindenkit engednek be? Nem lehet hogy egy olyan helyen él ahol jól jönne neki a magyar, és így EU állampolgárság?

Ha ez így van, akkor te már az 50-edik vagy akinél próbálkozik. Nagyon profi, és neki a "sz*xi" képek csak extrák, a fő hogy megkapja az állampolgárságot házassággal, esetleg lehúzzon pénzzel.


De ezt a kérdést már milliószor feltették, és valszeg mindig lesznek kiéhezett nők akik bedőlnek az ilyen lehúzásoknak.

2018. júl. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!