Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az eBay megbízható?

Szerintetek az eBay megbízható?

Figyelt kérdés
Nos, mostanság gondolkoztam hogy venni akarok egy digitalizáló rajztáblát, vagy is ilyen tabletet, nézegettem mindenhol köztük az ebayen is megnéztem és láttam hogy van 3 ezerért, elvileg egy működő rajztábla ami még ki sem volt bontva meg ilyenek, ezt a terméket megnéztem máshol és ott pedig már volt egy 15 ezer körüli áron, és nem ez az egy volt olcsó volt rengeteg ami tök olcsó volt, még az ebayen nem vásároltam, ezért kérdezném, hogy szerintetek megbízható?

2018. júl. 15. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Igen.
2018. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes eladókat kell megnézni, hogy megbízhatók-e. Az e-bay nem egy bolt, hanem eladók, üzletek sokasága. Mindenkinek van értékelése.

Én műszaki cikket nem rendelnék. Főleg, ha távol-keletről jön.

Ruhákkal próbálkoztam. Egyik se nézett ki úgy, ahogyan a képen :D

Parfümöt, kozmetikai cikkeket rendeltem mostanában. De csakis európai eladóktól, akiknek kiváló az értékelése. Azok rendben voltak.

2018. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én gyakorlatilag a világ minden sarkából vásároltam már, és sosem volt problémám. Nézd meg jól hogy kitől veszel, de ha megbízhatónak tűnik az eladó az értékelései alapján, akkor nyugodtan vágj bele. Egyébként ha PayPal-lal fizetsz, ott van "Buyer Protection".
2018. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!