Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a "Végzet...

Mi a véleményetek a "Végzet ereklyéi" könyvsorozatról?

Figyelt kérdés

Izgalmas?Unalmas?

Érdemes megvenni?



#Könyv/Olvasás
2018. júl. 17. 18:07
 1/1 anonim válasza:
Izgalmas! Sztem nagyon érdemes megvenni! Imádom a ezeket könyveket. (Csak úgy mondom nem tudom honnan hallottál róluk de ha a filmet (Csontváros) vagy a sorozatot (Shadowhunters) láttad akkor a könyv... Lehet kicsit.. Nem csalódás lesz hanem inkább másmilyen lesz. (Asszem) SPOILER Erre egy példa mondjuk a filmben nincs benne Raphael a könyvben viszont azért van szerepe. A sorozat meg már egy egészen másik szál tehát erre azért készülj fel. SPOILER VÉGE. Ha nem innen ismered akkor ez nem volt annyira fontos). De visszatérve egyáltalán nem unalmasak (persze kinek mi) én csak ajánlani tudom. Esetleg a kiegészítő sorozatokra (Pokoli szerkezetek, Gonosz fortélyok) vagy árnyvadászokhoz kapcsolódó könyvek (Történetek az Árnyvadász akadémiáról) vagy csak simán az egyik szereplővel kapcsolatos novellákra (Bane krónikák) gondoltál vagy azt nem is nézted?
2018. aug. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!