Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Cassandra Clare: Pokoli...

Cassandra Clare: Pokoli szerkezetek és A Végzet Ereklyéi. Mi a véleményetek a két könyvsorozatról? Sablonos, átlagos tinifantasy-k, vagy megéri elolvasni őket?

Figyelt kérdés

2015. júl. 18. 11:48
 1/4 anonim válasza:
Én olvastam a Végzet ereklyéit. Nagyon szerettem. Van benne romantikus rész de inkább izgalmas. Nagyon ajánlom 20/L
2015. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A végzet ereklyéinek az első 5 kötetét olvastam. Nagyon összetett (jó, persze, biztos van összetettebb könyv is), de egy idő után mindennek köze lesz mindenhez. Néha kicsit úgy éreztem, hogy már kezd sok lenni, de utána rájöttem, hogy ha kevesebb lenne, az nem lenne jó.

Sok a mellékszál, az első kötet még alig volt más szemszögekből írva, csak Claryéből volt végig, aztán volt, ahol több volt a mellékszereplők szemszögéből (legalábbis nekem így tűnt), mint az övéből. Az elején ez zavart, de aztán kezdtem nagyon is megszeretni.

Az összes kötetet megvettem, de a Pokoli szerkezeteket már nem szeretném. Egy barátnőm megveszi, így elolvasom, pedig volt olyan könyv, ami neki is megvolt, de inkább megvettem én is, hogy sajátom legyen, de már nem érzem így, egy kicsit talán már sok volt.

2015. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vámpírnaplók6269 ***** válasza:

jó könyvek kiemelkedő humorral,érdekes történésekkel

csak ajánlani tudom.

2015. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pokoli szerkezetek jó

Végzet Ereklyéi borzalmas

2017. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!