Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hiányzik valami de nem tudom...

Hiányzik valami de nem tudom hogy mi?!

Figyelt kérdés
? nem tudom. ha nektek is volt ilyen légyszi írjatok! a válaszokat előre is köszi
2018. júl. 18. 09:59
 1/7 anonim válasza:
Nekem is volt/van ilyen sokszor
2018. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az hiányzik, hogy térdelj és szeress.
2018. júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

[link]

Ezt nézd meg

2018. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Egyébként írtam meg az elejéé csak valamiért eltűnt. szóval az volt hogy tetszett egy fiú akiről kiderült hogy bunkó és miután túlléptem rajta ez a hiányérzetem vagy nem tudom hogy mi támadt. és nagyon nagyon rossz volt. aztán egy táborba voltam ahol beleestem egy fiúba aki vagy 4 évvel idősebb nálam és nyilván semmi esélyem nem volt de kiélveztem hogy láthatom mert a tábornak tegnap vége lett és bár egy suliba járunk nem láttam még soha és szerintem ez után se igen fogom. ráadásul egy csajjal volt aztán kiderült hogy barátnője is van. és ekkor...nem tudom. megint elfogott ez az érzés. és most is hiányzik valami. nincs tesóm egyedül vagyok de van rengeteg nagyon jó barátnőm és osztálytársam akiket nagyon szeretek. mégis hiányzik valami. és ezt meg mindig nem tudom mi vagy inkább ki..?
2018. júl. 18. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Na tessék, én is pont 4 évvel vagyok idősebb nálad.
2018. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és mit tegyek hogy jobb légyen? légyszi normális válaszokat...
2018. júl. 18. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyere át holnap délután.
2018. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!