Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet panaszt tenni...

Hol lehet panaszt tenni ügyintéző ellen?

Figyelt kérdés

Mai reggel egy fővárosi kormányablakban az ügyintéző minősíthetetlenül beszélt, kiabált velem minden ok nélkül (valószínű "megzavartam" a reggelije közben) De sajnos ott akkor nem tudtam reagálni, sírva távoztam. Ha délután visszamegyek és a főnökénél panaszt teszek, az nem késő már?

Bocsánat ha zavaros, de még mindig sokkolva vagyok.


2018. júl. 18. 11:30
 1/3 csatrad ***** válasza:

minden helyen ki van rakva valahova a falra, hogy kinel lehet panaszt tenni.

de vannak kis dobozok is ahova otleteket lehet beledobni

interneten a kormanyportal oldalon vannak segitseget nyujto cimek amire irhatsz

ha mas nem a honlapot uzemeltetonek irhatsz emailt, hogy mondja meg hol vannak a kormany segitseget nyujto emailek a honlapon


szemelyes tanacs ha valami nagyon zavaro dolgot latsz, fenykepezd le es kerj utbaigazitast kozeli emberktol, hogy a kepen lathato szemelyt vagy dologgal valo problemaval hova fordulhatsz.


a masik modszer a zajcsapas, hogy felhivd a kornyezeted figyelmet egy problemara, ami amugy jo stressz levezetes is egyben.

2018. júl. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott azonnal kellett volna hivatni a felettesét. De utólag is írhatsz a Kormányhivatal vezetője felé egy panaszlevelet.
2018. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Írj egy panaszlevelet! Nehogy azt hidd, hogy nincs értelme. Az ilyen panaszokat mindig kivizsgálják. Csak légy objektív, mondd el, mi történt! Talán kamera felvétel is van, az majd alátámasztja a történetedet.
2018. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!