Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láncfűrész vásárlásra van...

Láncfűrész vásárlásra van korhatár?

Figyelt kérdés
És létezik nemzeti láncfűrész bolt?

2018. júl. 18. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Én tizennégy évesen vettem az első gépem, gondolom ebből nincs semmi gond mert fát vágni kell.
2018. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
62%

Tudtommal nincs rá jogszabály, de ha tévednék, meg lehet cáfolni.

Hány éves vagy és milyen gépet szeretnél vásárolni, milyen célra?

Olyan, hogy "Nemzeti Láncfűrész bolt", nem létezik, nem lehet fideszes üzlet :D

Számos helyen lehet gépet vásárolni, Husqvarna, STIHL, Oleo Mac viszonteladóknál, de a Praktikerben is lehet fűrészt vásárolni, vagy gazda-/műszaki boltokban.

Ha csak otthoni célra kell, akkor jó neked egy olcsóbb gép is, nem feltétlenül kell több százezres bivaly gép.

Otthoni célra nyugodt szívvel ajánlom a Husqvarna 136-os, vagy 236-os modelljét, ezek 100ezer alatt beszerezhetők.

A 236-os, ha jól tudom, kb 70ezerért meg lehet vásárolni.

De ahhoz be kell menned a Husqvarna márkaképviseletbe, szépen elmondod, milyen célból szeretnél gépet vásárolni és ott segítenek neked az eladók.

2018. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
62%

De biztos, ami biztos, a biztonsági szabályokat szigorúan be kell tartani a baleset elkerülése érdekében, valamint rendszeresen karban kell tartanod, minden alkalom után gondosan ki kell takarítani a lerakódott forgácstól, szennyeződéstől, mint például a kuplungot, kuplung harangot, csillagkerék betétet, karburátort, hengerbordát, gyertyát drótkefével kell megtisztítani, a légszűrőt langyos vízzel, vagy benzinnel kell tisztítani!

2-es voltam

2018. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!