Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emag kérdés. Több, mint egy...

Emag kérdés. Több, mint egy hete rendeltem a MarketPlace-en keresztül, de azóta semmi. Miért?

Figyelt kérdés

Július 11-én adtam le egy ruhadarabra a Linen8 Kft.-től a rendelésem. Az emagtól megérkezett a visszaigazolás, hogy a rendelést rögzítették, majd írnak e-mailt, ha a cég kézbesíti. Azóta sem történt semmi, az emag fiókban pedig csak a "rögzített rendelés" jelenik meg plusz a termék végösszege.


A szállítási információkról nem találtam várható időpontokat, csak hogy mennyi a szállítási díj.


Ne reménykedjek, hogy a következő hét közepéig megérkezne?



2018. júl. 19. 09:02
 1/2 anonim válasza:
54%
Az Emag oldalán keresztül lett rendelve, de nem az Emag a szállító. Ők több különböző cégnek adnak felületet a termékeik értékesítésére, egyfajta online piactér, szokták az Emagot "Garázscégnek" is nevezni...Mivel ezek más cégek, így a szállítási idejük, szállítási költségeik, utólagos reklamáció kezelésük, garancia érvényesítésük, megbízhatóságuk, stb eltér az Emagétól...Ettől kezdve mindegy az is hogy az Emagon keresztül, vagy bárhol másutt lett le adva a rendelés. Az Emagnak nem sok köze van hozzá, azon kívül hogy vissza igazolást küld a felületükön keresztül rögzített rendelés tényéről. A többi már azon a cégen áll, vagy bukik akitől várja az árut.
2018. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 laonda38 válasza:

szia!

12 munkanapja nekem se jött meg.

én a gazdág boltja nevén hírdette az Emagon magát.

Persze az Emag az értékeléseimet nem tette ki,mivel ,gy rontja a boltot.

emailre a hirdetet szlovák cég,nem válaszol.

Sőt még a telefont is kikapcsolják.

SOHA TÖBBET EMAG!!!

2018. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!